reklam stratejisi - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

reklam stratejisi

Fabrika tanıtım filmi ya da ürün reklam çalışmaları markaların, işletmelerin, fabrikaların pazarlama stratejilerinden biri haline geldi. Hizmet verilen alanda çalışma ve üretim koşullarını gösteren, yenilikçi teknolojiyi hedef kitleye aktaran fabrika tanıtım filmi, firmaların kurumsal yönünü de desteklediği için önemlidir. Tanıtım filmleri sadece müşteriyi hedef almaz; yatırımcı, iş ortakları, potansiyel kişi ya da kurumlar, rakip firmalar, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar da tanıtım filmlerinin hedef kitlesi arasında yer alır. Birkaç dakikadan oluşan, firmaların hizmetlerini tanıtırken aynı zamanda vizyonunu gösteren kurumsal tanıtım filmleri, en etkili pazarlama yöntemlerinden biri artık.

Fabrika Tanıtım Filmlerinin Faydaları

Neden fabrika tanıtım filmi çektirmelisiniz? Fabrikanıza, markanıza katkısı ne olacak?

Tüketici güveni

Tüketici bilincinin gün geçtikçe arttığı dönemde tüketicilere üretim tesislerini tanıtmak, üretim ve hijyen kurallarını göstermek güven duygusu oluşturuyor. Tüketiciler, fabrika tanıtım filmi ile çalışan bir fabrika gördüğünden net bir güven duyabiliyor. Gıda sektöründe yaşanılan olumsuz durumlar tanıtım filmlerinin önemini ve faydasını gösteriyor. Markalar da ürün ve hizmetlerine olan güveni bu tarz filmlerle şeffaf şekilde gösterme şansı buluyor. Tanıtım filmi bir nevi tüketiciye saygı olarak da kabul görüyor.

Marka bilinirliği

Tüketicilerde bildiği markadan satın alma güdüsü vardır. Aşinalık kazandırmak her zaman önemlidir. Reklam ve pazarlama stratejilerinin temelinde bu duygusu geliştirmek yatıyor. Hedef kitlenin zihninde yer edinmek, satın alma aşamasında tercih sebebi olmak anlamına geliyor. Tanıtım filmleri yayıldıkça hedef kitle büyür ve bilinirlik gün geçtikçe artar. Bu durum yeni müşt eriler kazandırırken aynı zamanda rekabet gücünü de artırır. Tanıtım çalışmalarıyla bunu etkili biçimde yapmak mümkün.
Rekabet gücü Her sektörde yaşanan rekabet etkili hamlelerle aşılabiliyor. Fabrika tanıtım filmi bu noktada mevcut
markanın üretim kapasitesini, vizyonunu, yenilikçi yaklaşımını, kaliteli üretim anlayışını ifade etmede etkili bir yöntem olduğu için rekabet gücünü artırıyor, rakip firmaların bir adım önüne geçmenizi sağlıyor.

Kurumsal imaj

Marka kültürü, marka imajı oluşturmak günümüzde kıymetli ve özellikle stratejiler geliştirilen bir çalışma alanı. Reklam – fabrika tanıtım filmi bu çalışmayı destekleyen, markaların kurumsallığını vurgulayan, rekabet gücünü artıran hamlelerdir.

Çalışan güveni

fabrika tanıtım filmi

Tanıtım filmlerinin bir diğer faydası İK alanındaki olumlu etkisidir. Personel – yönetici alımlarında ya da yatırımcıların desteklerinde profesyonelce çekilmiş özenli bir tanıtım filmi markanın değerini artırır, profesyonelliğini öne çıkarır.

https://www.youtube.com/watch?v=bX8m5XNfn_g
reklam stratejisi
Melih Örnekbaş · 03 Nisan 2021

Fabrika Tanıtım Filmi Neden Önemli

Fabrika tanıtım filmi ya da ürün reklam çalışmaları markaların, işletmelerin, fabrikaların pazarlama stratejilerinden biri haline geldi. Hizmet verilen alanda çalışma ve üretim koşullarını gösteren, yenilikçi teknolojiyi hedef kitleye aktaran fabrika tanıtım filmi, firmaların kurumsal yönünü de desteklediği için önemlidir. Tanıtım filmleri sadece müşteriyi hedef almaz; yatırımcı, iş ortakları, potansiyel kişi ya da kurumlar, rakip firmalar,…
Ajans360 · 28 Ocak 2021

Rakiplerin Kim Olduğunu Belirler!

Markanız için seçtiğiniz rakipleriniz kim olduğunuzu belirliyor olabilir mi? Günümüzde markanızı tanımlamanın bir diğer yolu seçtiğiniz rakipler ve en önemlisi onlara karşı oluşturduğunuz stratejiniz!

Ajans360 · 22 Ekim 2020

Reklam Filmi Nasıl Çekilir?

Reklam filmi, Belirli süreçler sonucu oluşmaktadır. Öncellikle Reklam veren firma yeni çıkan ürününü tanıtmak istediğinde ya da farklı bir ürünün Pazar payını büyütme kararını verir. Senaryo için ürün ve hizmet bilgilerini ajansa aktararak başlanır. (daha&helliip;)
Ajans360 · 28 Eylül 2020

Reklam Ajansı Ne İş Yapar?

Reklam Ajansı, hakkında çok fazla bilgi vardır. Birçoğu bilgi kirliliğinden başka bir şey değil çok fazla tanım var. Küresel dünyada 2.yy süredir var olan bir sektördür Reklam tanımı: bir şeyi geniş yığınlara tanıtmak, beğendirmek ve böylece o şeyin daha çok istenmesini, alınmasını, satılmasını sağlamak için söz, yazı ve benzeri araçlarla yapılan her türlü tanıtma çabasıdır.…
Ajans360 · 30 Ağustos 2020

İnternet Sitenizin Hızını Arttırabilirsiniz?

   İnternet sitesi hızı ile ilgili yapılan araştırmalarda 2019 yılının Ekim ayı verilerine göre dünya genelinde 1.5 milyarın üzerinde site bulunuyor. 4 milyarın üzerinde bir sayıya sahip aktif internet kullanıcıları, mobil cihazlar ve bilgisayarlarından internete bağlandıklarında yavaş açılan sitelerde açılmayı beklemeden siteyi kapatma eğilimindedirler. İnternet sitemizin daha çok kullanıcı tarafından ziyaret edilmesi açısından sıklıkla gözden…
Ajans360 · 25 Ağustos 2020

Dijital Reklam ve Reklamlar

Markalar için reklam gerekli mi ? Dijital reklam ve reklamlar günümüzde, hizmet veren ya da ürün satan bütün markalar için bünyesinde olan müşterisinin bile reklama ihtiyacı vardır. Reklam kampanyası, firmanın bilinirliği arttırmaya yönelik olabileceği gibi ürünlerin ya da pazarlanacak olan hizmetin tanıtımı için de yapılabilir. Reklam kampanyası gerekli midir sorusu şu şekilde cevaplanabilir. Satış miktarı…