Sosyal Medya - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Sosyal Medya

Dijitalleşen dünyamızda sosyal medya yönetimi ve şirket sayfalarının entegre edildiği Facebook, instagram gibi sosyal medya stratejisi önem arz etmektedir. Alanında uzman danışmanlık firmaları markalar için sosyal medya danışmanlığı ve marka yönetimi eğitimleri vermektedir. Sosyal medya stratejisi dikkate alınarak hazırlanan aylık marka yönetimi paketleri müşterilere sunulur, markanın görselinden logosuna, renk...

Dijitalleşen dünyamızda sosyal medya yönetimi ve şirket sayfalarının entegre dildiği Facebookinstagram gibi medya araçlarının stratejisi önem arz etmektedir. Alanında uzman danışmanlık firmaları markalar için sosyal medya danışmanlığı ve marka yönetimi eğitimleri vermektedir. Sosyal medya stratejisi dikkate alınarak hazırlanan aylık marka yönetimi paketleri müşterilere sunulur, markanın görselinden logosuna, renk seçiminden canlılık durumuna kadar birçok noktada marka yönetimi yapılır. Grafik tasarım, marka yönetimi, online itibar yönetimi, logo ve kampanyalar, kurumsal kimlik oluşturma gibi hizmetlere ulaşmak artık çok kolay. Dijital pazarlama ve dijital pazarlama hizmetinin içeriği, boyutu ve bu hizmetin yanıt vereceği ihtiyaçlara detayı şekilde bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya bir eğlence mekanı olmakla beraber, markalar ve kişiler için de oldukça elverişli bir reklam ve tanıtım mecrasıdır. Geleneksel medya araçları olan televizyon, radyo, gazete ve dergi gibi araçların reklam pastasındaki payı her geçen gün azalmaktadır. Reklam ve tanıtımın yeni adresi artık toplumların dijitalleştiği günümüzde dijital medya olmaktadır.

Kişi veya firmaların hesaplarının yönetilmesindeki önemli noktaları bilmek ve ona göre bir stratejisi belirlemeyi gerektirir. Facebook ve Instagram sayfa ve hesaplarının nasıl yönetileceği, daha fazla kişiye etkili şekilde ulaşmak için neler yapılması gerektiği, acil durumlarda uygulanacak olan acil durum yönetiminin belirlenmesi, firma hesaplarının yönetildiği firmanın marka yönetiminin de nasıl yapılacağı pakete dahildir.

 Marka Yönetimi ve Marka Kimliği Oluşturma

Alanında öncü firmalardan birisi olan ajans360.com sitesi marka yönetimi ve marka kimliği oluşturma aşamasında firma, kurum, kuruluş ve kişilere önemli hizmetler vermektedir. Bu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır; Kurumsal kimlik oluşturma, grafik tasarım, dijital pazarlama, kurumsal web siteleri projeksiyon hizmetleri, sosyal medya yönetimi online itibar yönetimi, otel dijital pazarlama.

Ajans marka danışmanlığı hizmeti vermektedir. Markanın bütün halinde stratejisi belirlenir. Markanın nasıl bir marka olacağı, renkli mi, canlı mı ciddi mi, markanın karakteri ve kişiliği stratejisi veriliyor. Düzenli olarak belirli periyotlarda toplantılar yapılmaktadır.

Markanın bütün süreci, sosyal medya, web, markalaşma, tasarım, logo ve kampanyaların yürütülmesi süreçleri yürütülüyor. Aynı zamanda satışları arttıracak satış odaklı hizmetler verilir. Satışı konusunda personel eğitimi gerekiyorsa marka danışmanlığı dahilinde sağlanır.

sosyal medya

Kurumsal Eğitim ve Kurumsal Kimliğin Oluşumu

Kurumsal kimlik, şirket ya da kurumun iç ve dış dünyadaki bilinirliği ve imajını yansıtır. Renk seçimi, logo, slogan hepsi birer kurumsal kimlik elemanıdır. Ajans360 sektör analizi yaparak firmanızın alanı ve sektörüyle ilgili öne çıkanları belirler. Bu analiz sonucunda kurumsal kimlik oluşturulur

Kurumsal eğitimde müşteriye; özel online kanalları yönetme eğitimleri, web sayfası yönetimi özel eğitimi, kurum içerisinde müşteri deneyimi markalaşma, markayı daha tanınır hale getirme markalaşma ve kurumsal eğitim içerisinde verilmektedir. Sosyal medya reklam yönetimleri ve Google Ads eğitimleri de verilmektedir.

Dijital Pazarlama Nedir?

Sektöründe 2008 yılından beri hizmet veren, marka deneyimi ve sektör tecrübesi yüksek bir firma olan Ajans360 dijital pazarlama konusunda da önemli hizmetler sunmakta ve eğitimler vermektedir.

Ajansın bazı sektörlerde iş deneyimi daha yüksektir.

Turizm sektörü ve oteller konusunda birçok çalışma, marka yönetimi, kurumsal eğitim, sosyal medya stratejisi belirleme ve bu hesapların yönetimi hizmetleri verilmiş ve verilmektedir.

 Dijital Pazarlama Firmaların Hangi İhtiyacına Yanıt Verir?

Dijital pazarlamada stratejileri belirleme, Google Ads anahtar kelime raporlama gibi stratejileri belirler ve Google reklamlarını da Google Adwords ile yönetilir. Google aramasında organik olarak üst sıralarda görünmeyi sağlayan SEO çalışmaları da ajansın hizmetleri arasındadır.

Çağımızda dijital medyaya geçiş yapamayan firma ve markalar silinip gitmenin eşiğine gelmiştir. Dijital Pazarlama ile markaların bilinirliği daha fazla arttırılır. Daha fazla kişiye daha güncel şekilde ulaşması sağlanır. Markaların hizmet, ürün ve kampanyalarından daha güncel şekilde haberdar olunmasını sağlar.

Sektörün ihtiyacına göre mesela oteller için tatil paketi kampanyaları ya da havalimanından müşteriyi alma gibi kampanyalar da yine ajans tarafından planlanıp yürütülebilmekte.

 Online İtibar Yönetimi Nedir?

Markalara dijital pazarlama danışmanlığı haricinde sunulan bir diğer hizmet online itibar yönetimi hizmetidir. Kurumsal ya da bireysel olarak kurulan firmaların dijital medyada ve sektörlerinde yaptıkları hareketlerin nasıl algılandığı ve nasıl algılanması gerektiği ile ilgilidir. Müşterinin düşünce ve tutumları markaların marka itibarı adına önem arz eder. online itibar yönetimi ile bu belirlenir ve hizmete konulur.