Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Profesyonel Fotoğraf ve Video çekim hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki "Hemen Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video

Fotoğraf-VideoDeğişen dünya düzeni içerisinde teknolojinin gelişmesi her alanda yeni iş alanları ve yeni yöntemler ortaya çıkmasını sağladı. Hayallerinin peşinden giden genç girişimciler, yıllar boyunca kök salan büyük işletmeler, sermayesini kazanca çevirmek isteyenler bu dünya düzenine ayak uydurmak zorundadır. Günümüzde gelinen nokta, bir şirketin büyüyebilmesi, kalıcı hale gelebilmesi ve sürdürülebilir olması için PR...

Fotoğraf ve Video

Değişen dünya düzeni içerisinde teknolojinin gelişmesi her alanda yeni iş alanları ve yeni yöntemler ortaya çıkmasını sağladı. Hayallerinin peşinden giden genç girişimciler, yıllar boyunca kök salan büyük işletmeler, sermayesini kazanca çevirmek isteyenler bu dünya düzenine ayak uydurmak zorundadır. Günümüzde gelinen nokta, bir şirketin büyüyebilmesi, kalıcı hale gelebilmesi ve sürdürülebilir olması için PR konusuna ayrı bir zaman, para ve emek harcaması gerektiğinin kesin olduğunu gözler önüne sermektedir. PR çalışmaları başlangıçta sıradan reklam izlenimi verse de özünde şirketin itibarını korumak ve artırmak, bilinirliğini korumak ve artırmak, halkın gündelik yaşam tarzlarının içerisine sızabilmek amacıyla yapılan itibar yönetim biçimidir.

Reklam Çalışması Zorunluluktur

Ses getirmek, duyurmak, tanınmak, tercih edilmek amacını taşımasının yanı sıra prestij ve saygınlık için de yapılması elzem olan bir çalışmadır. Yani, PR çalışmaları yeni başlayan, orta ölçekli ya da büyük ölçekli olsun tüm firmaların piyasada kendini var edebilmesi için yapması zorunluluk olan bir çalışmadır. Bunun için ayrı bütçe ayırmalı ve bu konuda uzman kişilerden destek almanız gerekir. Elbette bu zorunluluk, bir iş alanı oluşturmuş, üniversitelerde çeşitli bölümlerde bu iş alanı konusunda uzman olacak bireyler yetiştirilmeye başlanmıştır.

Yıllarca bu konuda dirsek çürüten, akıl yürüten, sorgulayan ve bilgilenen kişilere başvurmak yerine amatör kişilerden yardım aldığınız ya da kendiniz bu işe soyunduğunuz zaman başarısızlık kaçınılmaz olacaktır. Sonuçta kaybettiğiniz itibarınızı geri kazanmak, eskisinden daha zor olacak ve şirketinizin kalitesi hakkında insanların en ufak fikri bile olmayacak. Bu yüzden mutlaka profesyonel, iş ahlakı tam ve uzman kadroya sahip şirketlerden yardım alın. Doğru şirketi bulduğunuz takdirde şirketinizle ilgili can alıcı noktalarda halka ulaşabilmeniz oldukça kolay.

 PR Çalışmalarınız İçin Profesyonel Destek Alın

PR çalışması bir itibar yönetim biçimi olduğu için uzman kişiler tarafından yapılmadığı takdirde itibar kaybına yol açacak sonuçlar doğurabilmektedir. Yani, reklamınızı doğru kişiler ile, uzman kişiler ile yapmadığınız takdirde korumaya ve arttırmaya çalıştığınız itibarınız aksine zayıflayabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekir. Unutmayın, eğer itibarınız zayıflarsa her şey eskisinden daha zor olur. Ajans360 olarak; otel fotoğrafçılığı, kurumsal fotoğrafçılık gibi fotoğrafçılık konusunda ya da tanıtım filmi konusunda veya sosyal medya yönetimi, marka bilinirliğinin artması için danışmanlık hizmeti gibi konularda yıllardır tam isteğinize uygun hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

fotoğraf ve video

 Fotoğraf Ve Video Çekimlerinin Önemi

Teknoloji ile beraber sanat alanında da değişimler meydana gelmiştir. Fotoğraf makineleri ve kameralar ile görsel sanatlarda yeni bir sanat dalı ortaya çıkmıştır. Günümüzde herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraf ve videolar bir fotoğraf sanatçısı ya da kurgu konusunda uzman birinin ortaya çıkardığı görüntülerden çok farklıdır.

Fotoğraf ve video sanatı konusunda etkileyici işler ortaya çıkarabilmek için önce düşünsel anlamda yaratıcı fikirlere sahip olmak ve teknik açıdan gerekli ekipmanlara sahip olmak ve o ekipmanları nasıl kullanacağını kusursuz derecede bilmek gerekir.

İşte bu maddeler çerçevesinde çekilen ürünler ile günümüzde marka değerini yükseltmek oldukça kolaydır. Ancak hemen her gün yüzlerce yeni bir markanın ortaya çıktığını düşünürsek bu markalar arasından sıyrılmak için mutlaka farklı, vizyon ve misyonunuzu vurgulayan çalışmalar yapılmalıdır. Biz, profesyonel çalışma şeklimiz, yüksek iş ahlakımız, alanında uzman ekibimiz ve teknik açıdan son derece gelişmiş ekipmanlarımız ile ajans360 olarak sürecin başından sonuna kadar her konuda size destek vermekteyiz.

Fotoğraf Çekimi

Herkesin bildiği gibi fotoğraf çekimi, her şeyden önce bir sanattır. Sanat ürünleri için en yoğun mesai düşünsel mesaidir. Fotoğrafın açısı, renk kombinasyonu, ışık biçimi, hikayesi, aktarmak istediği fikri, varsa modelin durumu ve buna benzer daha birçok şey fotoğrafçı tarafından düşünsel bir yolculuk sırasında meydana gelir. Bu mesai için özel bir eğitim almış olmak ve ekipmanların dilini bilmek gerekir. Bu yoğun düşünsel mesai sırasında uzun yılların kazandırdığı bilgiler ile doğru seçimler yapılmaktadır. Tüm bu bileşenler ile ortaya mükemmel bir iş çıkarmak ancak uzman ekip ve yüksek donanımlı ekipmanlar ile olur.

Biz ajans360 olarak gerekli buna zamana kadar binin üzerinde yaptığımız çalışmalar ile tüm ekipmanlara sahip bir şekilde size kusursuz hizmet vermeye hazırız. Yaptığımız çalışmalar arasında otel fotoğrafçılığı ve kurumsal fotoğrafçılık ayrı bir yer tutmakla beraber özel bir alan olan mücevher fotoğraf çekimi gibi ya da menü fotoğraf çekimi gibi veya katalog çekimi gibi herhangi bir ürünün fotoğraf çekimi noktasında aklınıza gelebilecek her konuda fotoğraf çekimi yapabiliyoruz. Stüdyo, ışık ve diğer ekipmanlar dahil ürünlerin fotoğraf çekimi ile ilgili her türlü ekipman ihtiyacınız tarafımızdan profesyonelce karşılanmaktadır.

Video Çekimi – Tanıtım Filmi

Videolar için de Ajans360 olarak sürecin başından sonuna kadar size hizmet verebiliyoruz. Gerekli yüksek donanımlı ekipmanlarımız ve uzman ekip arkadaşlarımız ile markanın itibarını arttırmak, vizyon ve misyonunuzun toplum tarafından karşılık bulacak ölçüde tanınmasını sağlamak için tanıtım filmleri son derece önemlidir. Fabrikalara, otellere, inşaat şirketlerine ya da başka tanıtım filmi ihtiyacı olan şirketlere profesyonel ve markaya özel filmler hazırlıyoruz. Gerek görüldüğü takdirde yurt dışından seslendirme sanatçısı ayarlayabiliyoruz. Sürecin başlangıç noktasından itibaren; hikaye, vurgulanmak istenen nokta, mekan gibi konularda müşterimizle fikir alışverişinde bulunarak sürecin sonuna kadar tüm noktalarda destek verebiliyoruz. Tanıtım filmlerinde fotoğraf kullanmıyoruz. Müşterilerimiz tanıtım filmlerini dilediği sosyal medya kanallarında yayınlayabiliriz.

 360 Derece Sanal Tur Çekimleri

360 derece sanal tur tanıtım filmleri çok sık tercih edilen bir çalışmadır. Bu zamana kadar (15-20 yıl) avm, müze, mobilya mağazaları, otellerin 360 derece sanal tur çekimlerini yapmış bulunuyoruz. Türkiye’de ilk 360 derece sanal tur çekimleri yapanlardan biriyiz. Firmanızın toplum tarafından güvenini kazanması için, sanal ortamda daha net anlaşılması ve daha açık olması için oldukça popüler olan bir çalışmadır. Sanal ortamda mekanda her noktayı gezebilme şansı bulan müşteri bu açıklığa karşı sıkı bir güven oluşturmaktadır. İsteğine uygun olup olmadığı konusunda daha net fikirler edinebilmektedir.

 Düğün Çekimi Kesinlikle Yapmıyoruz

Düğün ya da sünnet gibi organizasyonların fotoğraf ve video çekimini kesinlikle yapmıyoruz. Onun yerine otel fotoğrafçılığı, kurumsal fotoğrafçılık yaygın olarak çalışma yaptığımız alanlar.

 Maliyet İçin Lütfen İletişime Geçin

Maliyet seslendirme sanatçısı, oyuncu, ekipmanın donanımı, uzunluğu, ekstra hareketli grafik olup olmayacağı gibi durumlara göre değişkenlik göstermektedir. İsteğiniz doğrultusunda fiyat değişmektedir. Fikir almak, bütçenize uygun bir planı beraber belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.