Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Ekip

Ajans360 olarak ekip çalışmasına önem veriyoruz. Ekip Çalışması bir orkestra gibidir ve bu orkestra gücünü uyumdan alır. Ekip üyeleri birbirleriyle sürekli etkileşim halindedirler. Bu nedenle de kendi performansları kadar diğer üyelerin performansından da sorumludurlar. Ekip içinde etkileşimi arttırmanın yolu da doğru iletişimden geçmektedir, biz ekip olarak en iyi şekilde işimizi yapıyoruz.

Ajans360 Ekip
Ajans360 Ekip

DEĞERLERİMİZ VAR BİZİM!

HİKAYELERİNİZDEN ALDIĞIMIZ GÜÇ İLE YÜRÜDÜĞÜMÜZ.

Anlaşabilmekten çok anlaşabilmeyi özlediğimiz her günün anısına daha ileriye dönük, daha gerçekçi, daha akıllıcı ve daha dijital bir dünyaya adım atıyoruz.

Her gün ve günün her saatinde, ortak bir paydada buluşarak fikirler çıkarıyoruz. Kiminin kaleminden kimisinin klavyesinden ve birinin ekranından. Düşünceler birleştirip projeler sunuyoruz bu sıcak ve yoğun ortamda.

Mevsim şartlarını göz ardı etmeden dağ tepe toprak iş kokuyor bizim işin. Çünkü değerlerimiz var.

ŞU AN VİDEONUN NERESİNDESİN BİLMİYORUZ AMA…

Kabul ediyoruz yukarıdaki metin biraz edebiyat içeriyor olabilir. Çikolata yerken aklımıza bir fikir gelir ve uygularız. ‘Acele değil ama çabuk çabuk’ seslenişe attığımız kahkahaları bir duysanız çok seversiniz. Kahve kokusuna verdiğimiz tepkiler de cabası. İş arasında acıkır, ‘bir pencere açan olsa da nefes alsak’ diye düşünürken video fikri de gelirse şaşırmayız. Çok sık değil ama bol bol toplantı yapar, sizin için fikir üretiriz. Çünkü hikayelerinizden güç alıyoruz.

Ekipler

  • UI (Kullanıcı Arayüz) Tasarım Ekibi
  • UX (Kullanıcı Deneyimi) Tasarım Ekibi
  • Front-End (Ön Yüz) Yazılım Ekibi
  • Back-End (Arka Yüz) Yazılım Ekibi
  • Test ve İçerik Girişi Ekibi
  • Metin Yazarları