E-Ticaret Tasarımı - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

E-Ticaret Tasarımı sayfamıza hoş geldiniz! Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki "Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

E-Ticaret Tasarımı

E-ticaret tasarımı, online satış yapmak için kullanılan bir web tasarım hizmetidir. İnternetin insan hayatında önemli bir yere sahip olması ile birlikte e-ticaret, online alışveriş gibi kavramlar da gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. E-ticaretin hem firmalara hem de tüketicilere çeşitli avantajlar sunuyor olması pek çok firmanın online alışveriş sitesi kurmasını sağlamıştır. E-ticaret tasarımı ile iki yönlü bir etkileşim ve sorunsuz bir alışveriş meydana gelebilmektedir.

E-ticarin günümüzde çok yoğun bir şekilde kullanıyor olmasının en önemli nedeni tüketicilerin değişen ihtiyaçları ve ihtiyaçlarını karşılama şekilleridir. İnternet, tüketicilere daha fazla ürüne ve markaya daha kısa bir süre içerisinde ulaşmak imkanı sunmaktadır. Bu nedenle hemen her markanın ürünlerini online ortamlarda da sunması çok daha fazla satış imkanı sağlayabilmektedir. Ajansımızın firmalara sunduğu e-ticaret hizmeti ile ilgili detaylara geçmeden önce e-ticaretin firmalara ve tüketicilere sağladığı faydalara değinmek daha doğru olacaktır. Peki, e-ticaretin sunduğu faydalar nelerdir...

E-Ticaret Tasarımı

E-ticaret tasarımı, online satış yapmak için kullanılan bir web tasarım hizmetidir. İnternetin insan hayatında önemli bir yere sahip olması ile birlikte e-ticaret, online alışveriş gibi kavramlar da gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. E-ticaretin hem firmalara hem de tüketicilere çeşitli avantajlar sunuyor olması pek çok firmanın online alışveriş sitesi kurmasını sağlamıştır. E-ticaret tasarımı ile iki yönlü bir etkileşim ve sorunsuz bir alışveriş meydana gelebilmektedir.

E-ticarin günümüzde çok yoğun bir şekilde kullanıyor olmasının en önemli nedeni tüketicilerin değişen ihtiyaçları ve ihtiyaçlarını karşılama şekilleridir. İnternet, tüketicilere daha fazla ürüne ve markaya daha kısa bir süre içerisinde ulaşmak imkanı sunmaktadır. Bu nedenle hemen her markanın ürünlerini online ortamlarda da sunması çok daha fazla satış imkanı sağlayabilmektedir. Ajansımızın firmalara sunduğu e-ticaret hizmeti ile ilgili detaylara geçmeden önce e-ticaretin firmalara ve tüketicilere sağladığı faydalara değinmek daha doğru olacaktır. Peki, e-ticaretin sunduğu faydalar nelerdir?

e-ticaret tasarımı

E-Ticaret Tasarımının Faydaları

Bir firmanın e-ticaret tasarımı hizmeti almasının tüketiciler ve marka için avantajlarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

 • E-ticaret tasarımı ile tüketiciler günün her saatinde istedikleri yerlerde istedikleri ürüne ulaşabilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu sayede tüketiciler alışverişlerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.
 • E-ticaret tasarımı ile tüketiciler bir ürün için birden fazla seçeneği değerlendirebilirler. Aynı özelliklere sahip ürünler genellikle farklı markalar tarafından farklı fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu nedenle tüketiciler sahip olmak istedikleri ürünü farklı ürünler ile kolay bir şekilde karşılaştırabilir.
 • Türkiye’nin hatta dünyanın farklı yerlerinden tüketiciler firmanızın ürünlerine ulaşarak sipariş verebilir.
 • Firmaların mağaza kiralama problemleri ortadan kaldırılır. Çok daha fazla ürünü farklı renk ve model seçenekleri ile tüketicilerinin beğenisine sunan firmalar hem yerden hem de paradan tasarruf elde edebilir.
 • Firmaların online alışveriş imkanı sunabilmesi için çok fazla personel çalıştırmasına gerek yoktur. En azından mağaza personellerinin çok daha fazla sayı da olması gerekir. Bu da firmalar için maddi bir tasarruf sağlar.
 • E-ticaret ile satın alınan tüm ürünler eve teslim edilir. Bu da tüketiciler açısından son derece önemli bir avantajdır.

Siz de yukarıda bahsedilen e-ticaret tasarımı avantajlarından faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ajansımızın müşterilerine sunduğu e-ticaret tasarımları ile söz konusu avantajlardan oldukça kısa bir süre içerisinde faydalanabilirsiniz. Peki, ajansımızın sunduğu e-ticaret tasarımı hizmetinin kapsamı nelerdir?

E-Ticaret Tasarımı Hizmeti ile Neler Sunuyoruz?

E-ticaret tasarımı hizmeti kapsamında firmanızın ihtiyaçlarına en uygun web sitesi tasarımını hazırlıyoruz. Yazılım, hosting ve domain gibi web sitelerinin olmazsa olmaz unsurları ile yakından ilgileniyor ve takibini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra e-ticaret paketi kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.

 • E-ticaret tasarımı hizmeti kapsamında sınırsız web alanı ve database alanı sunuyoruz.
 • 80 adet e-posta hesabı açıyor ve bilgilerini sizinle paylaşıyoruz.
 • Anlaşmalı kargolar ile anlaşmalı fiyatlar sayesinde müşterilerinize ürünlerinizi daha uygun fiyatlar ile ulaştırmanızı sağlıyoruz.
 • Tek tuş ile anında sanal pos imkanı sunuyoruz.
 • Ajansımızdan alacağınız e-ticaret paketi ile sınırsız bir şekilde ürün ve kategori ekleme imkanına sahip olabiliyorsunuz.
 • Hem B2B hem de B2C modellerini sunuyoruz.
 • Web siteniz için SEO desteği sağlıyor ve web sitenizin alt yapısını SEO uyumlu bir şekilde hazırlıyoruz.
 • Web sitenizi mobil uyumlu hale getirerek çok daha kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.
 • Tüm bankalar ile anlaşmalı olarak sanal pos entegrasyonu sağlıyoruz.
 • Sunduğumuz SSL Sertifikası ile müşterilerinize en güvenilir şekilde hizmetler verebilirsiniz.
 • Bunların yanı sıra dilerseniz web siteniz için mobil uygulama da hazırlayarak müşterilerinize mobil uygulamalar ile ulaşım sağlamanıza yardımcı olabiliyoruz.

E-Ticaret Tasarımı Süreci

Ajans 360 olarak tüm tasarım süreçlerimizi aynı şekilde sürdürüyoruz ve müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu kapsamda ajansımızdan e-ticaret tasarımı hizmeti almanız durumunda aşağıdaki süreçlerden geçerek web sitenize sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz.

 • E-ticaret tasarımı çalışmalarını hazırlamadan önce istek ve ihtiyaçlarınızı brief alarak belirliyoruz ve söz konusu ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanız için en uygun olacak stratejik planlamayı hazırlıyoruz.
 • Hazırladığımız planlama doğrultusunda firmanız için en uygun renk ve grafikler kullanarak bir web tasarım şablonu oluşturuyor ve onay için size sunuyoruz.
 • Değiştirilmesini istediğiniz yerleri bize bildirdikten sonra yeni tasarımı hazırlıyor ve tekrar onayınıza sunuyoruz.
 • Onayı aldıktan sonra web sitesinin yönetim paneline entegrasyon sağlıyor ve e-ticaret kısmı ile ilgili gerekli çalışmaları yerine getiriyoruz
 • Web sitesinde yer alması gereken tüm bilgi, içerik, fotoğraflar ve ürün bilgisi gibi tüm materyalleri yükleyerek size bir demolink gösteriyor ve incelemenizi istiyoruz.
 • Son onaydan sonra ise web sitenizi yayına alıyoruz.