Kısaca Biz - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Kısaca Biz

Kısaca Biz 2008 yılında yerel bir ajans olarak kurulduk. Zamanla yaptığımız tasarımlar sanata dönüştü ve biz bu sanatta ustalaştık. Geniş kitlelere ulaştıkça yerel hizmetten ulusal hizmete geçiş yaptık. Kısaca Biz tasarım ve yazılımı birbirinden ayırmadık ama her birine ayrı ayrı değer kattık. Kısaca biz Marka bilinirliğini arttırmak için çalışmalarımızı Google optimizasyon (Seo) ve Sosyal Medya ile destekledik. Ajansımızın kurulduğu günden bu yana geliştirdiğimiz yazılımlarla işlerinizi kolaylaştırdık.

hikaye

Hikayemiz

Biz Ajans360 olarak tüm iş planlamalarımızı yapıp teslim süreçlerine geldiğimizde yeni kıtalar keşfetmiş gibi sevindik. Sıfırdan aldığımız projelerimizde yenilikçi bakış açımızla devrim yaratan projelere imza attık. Şimdi yine yeniden sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Bizim hakkımızda bilgi almak ve hikayemize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
kariyer

Kariyer

İş kariyerinizde ve iş yaşamınızda efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olmanızı, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu en iyi şekilde üstlenmeyi öğretiyoruz. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının farkında olmalısınız. Bu nedenle size yeteneklerinizi ve çalışma disiplini ile katkı sağlıyoruz.
ekip

Ekip

Ajans360 olarak ekip çalışmasına önem veriyoruz. Ekip Çalışması bir orkestra gibidir ve bu orkestra gücünü uyumdan alır. Ekip üyeleri birbirleriyle sürekli etkileşim halindedirler. Bu nedenle de kendi performansları kadar diğer üyelerin performansından da sorumludurlar. Ekip içinde etkileşimi arttırmanın yolu da doğru iletişimden geçmektedir, biz ekip olarak en iyi şekilde işimizi yapıyoruz.
odul

Ödüller

Daha fazla Ödülün keyfini çıkarın! Ajans360 olarak yaptığımız her işi en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz ve buda bize ödül olarak geri dönüyor, yapmış olduğumuz her tasarımı, her web sitesini ödül alma hedefi ile tasarlıyor sizlere sunuyoruz.