Projeler

Kurumsal kimliğinden web yazılımına, web tasarımından sosyal medya yönetimine kadar birçok markanın projeleri için çalıştık. Bu süreçte öncelikli olan, markanın istekleri ve bulunduğu sektör. Ajans360 sektöre yönelik araştırmalar yaparak, markanın üst sıralara gelmesini ve bilinirliliğinin artmasını amaçlayarak çalışmalar yürütürüz. Sektör analizi yaptıktan sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımız marka için, kurumsal kimlik, video prodüksiyon, logo tasarımı, web tasarımı, web yazılımı.

Konak Hastanesi
Konu sağlıksa ince çizgilerimiz vardır. Ne kadar güncel tasarım dili kullansak da asıl ana fikir nasıl daha bilgilendirici olunur üzerine yoğunlaştık. Tasarım ve içerik sürecini birlikte yürüttüğümüz markalarımızdan biri de Konak Hastanesi. İçeriğin ne kadar önemli olduğunu anladık ki markalarımızın web sitelerini blog yazıları ile donatıyoruz. Sizin de sektörünüzde anlatması gerekenler olabilir. Bunu birlikte başarabiliriz.
Konak Hastanesi
Sosyal Medya, Web Tasarımı
Carruba Boutique Hotel
Herkes güneye aşıktır. Tabii ki biz de. Kaş’ta bulunan Carruba Boutique Hotel’in Keçiboynuzunun gizemini çözdürecek WEB Yazılım Tasarımına bir de biz el atalım dedik. Bölge yöresinde harnup olarak bilinen keçi boynuzunun hikayesi... Kaş bölgesinde oldukça meşhur, geçmişte yöre halkının geçim kaynağı olan keçi boynuzu ağacının hikayesi yıllar öncesine dayanmaktadır.
Carruba Boutique Hotel
Fotoğraf Çekimi, Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı, Outdoor Design, Web Tasarımı