360 Sanal Tur - Profesyonel Sanaltur ve Havadan Çekim
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

360 sanal tur sayfamıza hoş geldiniz! Profesyonel 360 sanal tur ve havadan çekim hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, lütfen hemen aşağıdaki 'Hemen Teklif Al' butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçin.

360 Sanal Tur

Günümüzün dijital dünyasında, pazarlama sektörü kendine büyük bir imkan yaratmış durumdadır. Dijital yollardan iş alma sürecine girişen kurum ve kişilerin de bu noktada müşterisinin ilgini çekecek pazarlama yöntemlerinden yararlanması gerekmektedir. Bu noktada yapılabilecek en iyi adımlardan biri de ürünün 360 derece sanal tur çekiminin yapılmasıdır. Ajans360 olarak biz de tam bu esnada devreye girerek ihtiyacınız olan çekimi sizlere sunmaktayız.

Ajansımız, Türkiye’deki sanaltur çekimlerinin öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Bu alanda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız çok sayıda şirket, öğrenci yurdu, müze ve otelin panoramik fotoğraf çekimini tamamladı. Ülkemizin önde gelen çok sayıda mağaza ve saygın alışveriş merkezlerinin sanaltur çekim çalışmaları da Ajans360 garantörlüğünde yapılmıştır...

360 Sanal Tur, fiziksel bir mülkün 360 dereceye 360 ​​derecelik kapsamlı ve eksiksiz bir görünümüdür. Son kullanıcı, fiziksel olarak tesise adım atmadan, kelimenin tam anlamıyla kendisini bir yerdeymiş gibi hissedebilir. Üstlerine, altlarındaki zemine, sağa, sola ve her yere bakabilirler. Kullanıcılar yakınlaştırma ve uzaklaştırma yeteneğine sahip olup, izleyicilerin odak noktalarına daha net bir bakış açısıyla belirli ilgi alanlarına odaklanmasına olanak tanır.

Ajans360 olarak biz de tam bu esnada devreye girerek ihtiyacınız olan çekimi sizlere sunmaktayız. Ajansımız, Türkiye’deki 360 sanal tur çekimlerinin öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Bu alanda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız çok sayıda şirket, öğrenci yurdu, müze ve otelin panoramik fotoğraf çekimini tamamladı. Ülkemizin önde gelen çok sayıda mağaza ve saygın alışveriş merkezlerinin 360 sanal tur çekim çalışmaları da Ajans360 garantörlüğünde yapılmıştır. Profesyonel 360 Sanal tur ve hava çekimleri ile dijital dünyaya farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

Profesyonel 360 Sanal Tur ve Havadan Çekim Hizmetlerimiz – Ajans360

360 Sanal Turun Faydaları

İzleyicinin ilgisini çeken 360 Sanal tur hem marka oluşturmaya hem de ürün veya hizmet satmaya yardımcı olabilir. Örneğin çok konutlu (apartman) bir birimi ele alalım. Potansiyel bir sakin, noktalı çizgiyi imzalamaya karar vermeden önce genellikle alışveriş yapmak, birden fazla üniteye ve modele bakmak ister. Kullanıcıların tüm model birimlerinize günün her saatinde erişmesini sağlayarak; şu anda mevcut olmasalar bile, potansiyel müşterinizin satın alma sürecini rakiplerinize göre çok daha kolay hale getirerek mülkünüzü rekabette bir adım öne çıkaracaktır.

Gelişmiş Görsel Deneyim

360 Sanal tur ile tüm açıları görebilme imkânı bulunur. Bu da her ayrıntıya uzun süre ve istediğiniz kadar bakma avantajı sağlar. Merak edilen yerlerin önceden gezilmesi için ideal çekimler yaparak gelişmiş görsel deneyim yaşamak söz konusu olacaktır. Bu aynı zamanda fikir alınması ve stabilite çalışmaları için de ideal bir fırsat yaratır. Teknolojinin her nimetinden yararlanarak farkındalığınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Yüksek çözünürlük ile görsellerin geliştirilmesi ve izlenmesi de artar.

Artan Katılım ve Etkileşim

Sanal bir ortamda yayınlanan Sanal tur sayesinde uzakta olan kişiler dahi ürünlerinizi ve mekânlarınızı görme avantajına sahip olur. Tek bir tık ile dilediği mekâna geçerek ayrıntılı inceleme fırsatı bulunur. Kaliteli ve profesyonel çekimler sayesinde net ve anlaşılır Sanaltur yapılması mümkündür. İzleyen kişiler arasında da hızla yayılan bu etkileşim sayesinde daha çok insana erişmeniz söz konusu olur. Firmamız, çözünürlüğü yüksek çekimleri ve prodüksiyonu ile mekanlarınızın daha net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Uygulamada Çok Yönlülük

Belirli konumlar veya öğeler hakkındaki bilgileri paylaşmak için ilgili araç ipuçları, videolar veya gifler gibi ilgi çekici tıkla-görüntü içerikleri, arka plan müziği ve hatta onları davet etmek için mini bir video gibi önemli öğeleri eklemeniz gerekir. Bu Sanal Tur uygulamalarının çok yönlü özellikleri arasında yer alır ve genellikle çeşitlendirilebilir. Bu sayede hem görsel hem de bilgilendirici bir tur imkanına sahip olursunuz. Ayrıca dilediğiniz zaman bakma fırsatına da sahip olursunuz.

360 Sanal tur Yaptırmanın Avantajları

360 sanal tur; çağımızda bir devrim niteliği taşıyan sanal turlar, özellikle müşterilerin mekana olan ilgisini artırmaktadır. İnteraktif bir gezi olarak adlandırılabilecek bu turlar dijital ağını genişletmek isteyen kurumlar için de olmazsa olmazdır. Ajansımız tarafından hazırlanacak Sanal tur çekim, yanında çok sayıda avantajı da getirir.

 • Sanal tur sayesinde; tanıtım, pazarlama ve sunum faaliyetlerinizin kalitesi artar.
 • Kendi sektörünüzde, teknolojiyi kullanma bakımından rakiplerinize fark atarsınız.
 • Eski tasarımı sebebiyle sıradan duran web sitelerinize yeni bir canlılık katılır.
 • Karşılaştırılmak istenen iki mekan arasında zaman kaybetmeden ve hızlı bir biçimde istenen sonuca ulaşılabilir.
 • Mekanınızı ziyaret etmek isteyen konuklarınız, buraya gelmeden önce her bir detayı ayrıntılarıyla öğrenebilir.
 • Mekanda bulunan müşterilerinizi yormadan, tesisin herhangi bir bölümü hakkında tanıtım yapabilir ve imajınızı destekleyebilirsiniz.
 • Tesisi ziyaret etme fırsatı olmayan veya uzakta bulunan müşterileriniz için özellikle zamandan tasarruf edebilecekleri bir fırsat sunabilirsiniz.
 • Mekanı öncesinden görüp, beğenen kişilerin rezervasyon ya da satış gibi konularda daha hızlı olduğu bilinir.
 • Müşteriler sanaltur sayesinde neye ve nereye harcama yaptıklarının farkına varabilir. Bununla birlikte de işletmeye ilgi duyan müşteri sayısında artış meydana gelir.
 • İşletme hedefindeki müşteri kitlesine, mekanda yapılan yenilikler ve diğer değişiklikler hızlı ve zahmetsiz bir biçimde aktarılabilir.
 • Sanal tur ile mekanı öncesinde tanıyan müşteriler, burayı gerçekten beğenerek geldiği için onları herhangi bir konuda ikna etmeye gerek kalmaz.

Turizm ve Gayrimenkul Uygulamaları

Potansiyel gayrimenkul alıcıları, inceledikleri mülkü gezmeden bir anlaşma imzalamak istemeyebilirler. Ancak mülkleri bizzat gezmek, öngörülemeyen olaylar nedeniyle zaman zaman zorlu ve riskli olabilir. COVID-19 ve diğer bazı koşullar, insanları fiziksel olarak seyahat etme ve ofisleri, evleri ve daireleri görme konusunda şüpheci hale getirir. Neyse ki 360 Derece Sanal tur çözümleri artık bu sorunu etkili bir şekilde çözüyor. Buna göre, etkileşimli haritalara tıklayarak veya dokunarak mülkleri uzaktan keşfediyorlar. Sanal tur yazılımının kullanışlı yönleri, her odayı kişisel bilgisayarlarından veya mobil cihazlarından görüntülemelerine olanak tanır. Sanal gerçeklik sayesinde mülk turlarına artık potansiyel alıcılar dinamik olarak erişebiliyor. Müşterilerinize göstermek istediğiniz her alan için uygun 360 Derece Sanal tur çekimleri yapılıp oluşturulabilir.

Sanal Mülk Turları

360 Sanal tur çözümleri, benzersiz etkileşimli yer turları oluşturmaya yardımcı olur. Mülkler için de kaliteli bir avantaj sağlar. Sonuç olarak insanlar mülklerini, ofislerini, fabrikalarını ve diğer işyerlerini dinamik olarak sergileyebilir. Bu sanal turları web sitenize, sosyal medyanıza ve diğer pazarlama kanallarınıza yerleştirebilir ve tanıtabilirsiniz. Farklı yerleri canlı bir şekilde tanıtmak için herkes sanal tur çözümünü kullanabilir. Örneğin emlakçılar, mülk geliştiricileri, evde bakım planlamacıları , iç mimarlar, mimarlar, restoran sahipleri, müze yöneticileri vb. Hatta sanal ürün turu oluşturmak isteyen herhangi bir kişi/işletme, sanal tur sistemlerinden bazılarını kullanabilir.

Turistik Destinasyonları Öne Çıkarmak

Temel olarak turizm işlemlerinizde kapsadığınız lokasyonların 360 derece panoramik görüntüsünü yakalar ve bunları sanal turlara dönüştürürüz. Daha sonra potansiyel müşterilerin ziyaret etmesi için bunları web sitenize yerleştirebiliriz. Pek çok müşteri, edindiği gerçekçi his sayesinde buranın bağımlısı olacak ve bizzat ziyaret etmeyi daha çok merak eder. Turistik noktaların her birinden en az 1 sahne, tesisin girişinden bir sahne ve gezginlerin konaklayacağı odadan oluşan bir sanal tur oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu sahnelerin her birini birbirine bağlayabilirsiniz, böylece insanlar bu paketi sizden ayırtmaya karar vermeden önce hepsini sanal ortamda keşfedebilirler.360 Sanal tur onlara çevrenin nasıl olduğu, çevrede neler bekleyebilecekleri ve barış, macera, modernlik, kırsal huzur vb. gibi seyahat amaçlarına hizmet etmek için ortamın ne kadar uyumlu olduğu konusunda görsel bir anlayış sağlayacaktır.

Yasal ve Etik Hususlar

Yasal olarak drone ve benzeri çekimlerin yapılması için kişilerin açık rızasını almak gereklidir. Bu aynı zamanda kişisel verilerin korunması kanunu ile desteklenir. 360 Sanal tur için taleplerinizden önce yasal mevzuata uygun önlem ve tedbirlerin alınması gerekir. Etik hususlar göz önünde bulundurulduğunda diğer 3. Kişilerin de sosyal ve özel hayatı gözetilmektedir. Bu aynı zamanda hakların korunması da sağlanır.

Drone Düzenlemelerine Uygunluk

360 Derece Sanal tur için çeşitli fotoğraf makinaları ve kamera sistemleri kullanılır. Bunlar için özellikle topluma açık alanlarda çekim yapılacaksa birtakım uygunluklar aranır. Bu, kişilerin de özel yaşamını ihlal etmeyecek veya olası bir kazaya sebep vermeyecek şekilde geliştirilmiştir. Firmamız, tüm bu yasal mevzuatlara uyum göstererek çekimlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılarken kurallara uygun ve kaliteli işler çıkarılmaktadır.

Gizlilik Endişeleri ve Önlemler

Genel olarak drone aletinin sisteme kaydettirilmesi gereklidir. Tüm çekim için kullandığımız drone araçları sistemine kayıtlı ve çekimleri yapanlar da sertifikalara sahiptir. Uygulama üzerinde havacılık kurumunun belirlediği harita bölgelerinde çekim yapılmaktadır. Hava şartları ve gizlilik ile ilgili tüm endişeler giderildikten sonra mülklerinizi veya iş yerlerinizi drone kaydına kolayca alabiliriz. Tanıtım filmi dışında 360 Sanal tur için de uygun kullanım sağlanabilir.

360 Sanal tur ve Hava Fotoğrafçılığının Sorumlu Kullanımı

Hava fotoğrafçılığı yaparken belirli yasal kurallara uyulması gerekir. Özellikle askeriye bölgelerinde uçuş yasaktır. Bunun dışında hava trafiğine engel olabilecek veya kalabalıkta risk oluşturacak bölgelerde uçuş gerçekleştirilemez. Bölgeleriniz veya mülkleriniz için 360 Sanal tur uygulamaları için bir prodüksiyon çalışması yapılır. Bunun için gerekli ekipmanlarımız ile en kaliteli çekimleri, mevzuat ve sınırlamalara uyarak gerçekleştiririz. Bu sayede tüm teknolojik faydaları kısa bir süre içerisinde elde etmeniz mümkün olur.