Tanıtım Filmi

Tanıtım filmleri bir ürün, bir firma, bir site üzerine reklam yapmak amaçlı yayınlanan filmlerdir. Tanıtım filmleri televizyonlar, İnternet sayfaları, sosyal medya yayınlamaları üzerinden yapılabilmekte. Ürünün, firmanın veya sitelerin tanıtımın yapılması tüketici tarafından daha tercih edilir olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple kişiler yayınlamak istedikleri reklam filmi için bizimle anlaşma yapmaktalar.

Pazarlamanın oldukça önemli olduğu bilinen bir gerçek. Şirketlerin, web sitelerinin veya farklı ürünlerin pazarlanması, daha çok kullanıcıya ulaşma imkanı sunmakta. Bunlar arasında tanıtım filmleri veya görselleri bulunabilmektedir. Tanıtım filmleri şirket tanıtım filmi, uygulama tanıtım filmleri olabilir. Yapılan bu filmlerin ilgi çekici, farklı ve yaratıcı olması gerekmekte. Anlaşma yapılacak ajansın önemi burada oldukça büyük. Bu konuda uzmanlardan danışmanlık alınması tercih edilmeli. Bizler de bu alanda uzmanız...

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi bir ürün, bir firma, bir site üzerine reklam yapmak amaçlı yayınlanan filmlerdir. Tanıtım filmleri televizyonlar, İnternet sayfaları, sosyal medya yayınlamaları üzerinden yapılabilmekte. Ürünün, firmanın veya sitelerin tanıtımın yapılması tüketici tarafından daha tercih edilir olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple kişiler yayınlamak istedikleri reklam filmi için bizimle anlaşma yapmaktalar. Burada ajansımızın bu alandaki size sağlayacağı avantajlardan bahsedilmeli. Ajansımız yaratıcı yapımları ile oldukça güçlü bir altyapıya sahip. Birçok alanda hizmet veren bir platforma sahibiz. Çalıştığımız alanlara değinmek gerekir. Firma kurumsal web tasarımı, grafik tasarımı prodüksiyon hizmetleri, dijital pazarlama gibi bir çok alanda hizmet sunmaktayız. Sosyal medya da bu alanlardan biri.

Pazarlama Danışmanlığı:

Pazarlamanın oldukça önemli olduğu bilinen bir gerçek. Şirketlerin, web sitelerinin veya farklı ürünlerin pazarlanması, daha çok kullanıcıya ulaşma imkanı sunmakta. Bunlar arasında tanıtım filmleri veya görselleri bulunabilmektedir. Tanıtım filmleri şirket tanıtım filmi, uygulama tanıtım filmleri olabilir. Yapılan bu filmlerin ilgi çekici, farklı ve yaratıcı olması gerekmekte. Anlaşma yapılacak ajansın önemi burada oldukça büyük. Bu konuda uzmanlardan danışmanlık alınması tercih edilmeli. Bizler de bu alanda uzmanız.

Burada ajansımızın bu alandaki size sağlayacağı avantajlardan bahsedilmeli. Ajansımız yaratıcı yapımları ile oldukça güçlü bir altyapıya sahip. Birçok alanda hizmet veren bir platforma sahibiz. Çalıştığımız alanlara değinmek gerekir. Firma kurumsal web tasarımı, grafik tasarımı prodüksiyon hizmetleri, dijital pazarlama gibi bir çok alanda hizmet sunmaktayız. Sosyal medya da bu alanlardan biri.

tanıtım filmi

Dijital Pazarlama:

Dijital pazarlama bilgisayar mobil cihazlar üzerinden tanıtım amaçlı filmler, görseller veya yazılar kullanılarak yayınlanan reklamlar. Bu alanda en çok yayın sosyal medya üzerinden yapılmakta. Bunun sebebi sosyal medya günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahip. Daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına bu platformlar tercih edilmekte.

Ajans360 olarak sosyal medya reklamları için birçok anlaşmamız bulunmakta. Birçok şirket için çalıştık ve bu alanda da oldukça başarılıyız denebilir. Bu alanda çalışmaları başarılı olması için büyük bir titizlik sergilemekteyiz. Öncelikle bir strateji belirliyoruz. Bu stratejiye bağlı kalarak aylık planlara döküyoruz. Özel günleri bunların içine eklemeye çalışıyoruz. Müşterinin istekleri doğrultusunda hareket ederek her ay bir içerik bölümü hazırlıyoruz. İhtiyaç durumlarında fotoğraf çekimleri de yapıyoruz. Ve aylık yapılan bu video, fotoğraf çekimleri için ekstra ücret almıyoruz.

Ajansımız 2008 yılından beri hizmet vermekte. Oldukça yaygın kullanıcı kitlesine sahip olmayı başarmış bulunmaktayız. Referanslarımıza, projelerimize ve hizmet alanlarımıza İnternet sitemiz üzerinden ulaşmak mümkün. Sitede ajans hakkında yazılmış blog yazılarına bakarak birçok soruya cevap bulabilirsiniz. İletişim sekmesinden iletişim bilgilerine ulaşılarak görüşme de sağlanabilir.

Facebook Reklamları:

Sosyal medya reklamları adına Facebook geniş bir kitleye sahip. Birçok reklam filmi anlaşması yaparak sosyal medya üzerinden tanıtım yapmaktadır. Facebook için fotoğraflar ile, video ile veya sadece sözcükler ile tanıtımlar yapmak mümkün. Facebook ne kadar geniş kitleye sahip olsa da reklam filmi, ya da görselleri dikkat çekici olmalı. Bu şekilde Facebook kullanıcıları incelemek isteyecek ve satın alma ya da anlaşma yöntemine gidecek.

Facebook mesajlaşma uygulaması Messenger üzerinden reklam vermek de mümkün. Bu reklamlar işletmeler ile mesajlaşma imkanı tanımakta. Birçok işletme bunu müşterileri ile yakın temasta olmak amacı ile bunu tercih edebilmekte. Facebook reklam konusunda oldukça geniş bir altyapıya sahip ve bizler bu alanda çok deneyimliyiz.

Birçok fabrika tanıtım filmişirket tanıtım filmi veya fotoğraflı reklamlar ile bir çok başarılı iş yaptık. Facebook üzerinde tercih edilmesi gereken bir ajans olarak görülmeli. Bizimle çalışarak Facebook reklamı hazırlatmak amacı ile iletişime geçerek, sormak istenilenlere sorulabilir. Bunun dışında ücretlendirme hakkında da detaylı alabilirsiniz.

İnstagram Reklamları:

İnstagram neredeyse herkesin kullandığı bir uygulama. Fotoğraflar üzerine yoğunlaşmış olan bir platform yapısındalar. Kişilerin paylaştıkları fotoğraflara bakarken karşınıza bazen reklamlar gelmekte. Bu reklamlar İnstagram fotoğraf üzerine yoğunlaşsa da video şeklinde de olabilmekte. Yine burada da başarılı bir çalışma görmek mümkün.

Ajans360 olarak bizler instagram üzerinden reklamlar konusunda da oldukça tercih edilen bir firmayız. Bizim ile çalışarak instagram için reklam filmi ve görselleri hazırlatabilirsiniz. Bu reklamlar fabrika tanıtım filmi bile olabilir. Ne kadar görülmediği düşünülse de bu alan ile ilgilenen birçok kişi bunu görmekte. Reklamlar kişilerin aradıkları ürünler ve hizmetlere benzer şekilde gösterildiği için bazı tanıtım filmleri görünmüyor. Buna örnek olarak ayakkabı arayan kişiler instagram üzerinde ayakkabı reklamları görmekte. Fabrika veya şirket tanıtım filmi görülmemesi sebebi budur.