Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Sayfanıza Google Reklamları hizmetini profesyonel bir şekilde almak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki "Hemen Teklif Al" butonuna tıklayabilirsiniz.

Google Reklamları

Google adwords kişilerin reklam yayınlayarak, Google aramalarında benzer ürünler arandığında öne çıkmanızı sağlayan bir sistem. Bizler burada emek harcayarak hazırladığınız ürünleri, siteleri, uygulamaları çok fazla insanın görmesini sağlıyoruz.

"AdWords"ün artık "Google Ads" olduğunu unutmayın.

Reklamı yapılacak herhangi bir şeyin reklamını hazırlayarak yayınlıyoruz. Bu şekilde aramalarda ilk sıralarda gözükebilirsiniz. Reklam sektörü adına dijital yapılan reklamcılık hizmetimiz hepinize yararlı olacağını düşünüyoruz. Sistemimiz şu şekilde; reklam veren kişi ürününü pazarlamış olur ve daha çok gelir elde eder. Reklamları izleyen kişi de, kendilerine uygun, aradıkları ürüne benzer ürünler ile karşılaşır. Sistem bu şekilde işler. Tabi ki burada bizler de kazanıyoruz...

Google Reklamları

Google reklamları (Google adwords) kişilerin reklam yayınlayarak, Google aramalarında benzer ürünler arandığında öne çıkmanızı sağlayan bir sistem. Bizler burada emek harcayarak hazırladığınız ürünleri, siteleri, uygulamaları çok fazla insanın görmesini sağlıyoruz. “AdWords”ün artık “Google Ads” olduğunu unutmayın. Reklam veren kişi yayınlanma sayısını ücretle oranlayarak ödeme yaparak istediği kadar yayınlanma tercih edebilir. Reklam izleyen kişi için pek bir şart yoktur. Tek şart çıkan reklamı ücret ödemezlerse izlemek veya görüntülemek zorunda kalabilirler. Bu bizlerin sizlere sunduğu birçok hizmetin küçük bir karşılığıdır. Reklam almak isteyen kişiler şartları sağladıktan sonra bir adwords hesabı açabilirler. Bu hesap hem reklam alımını hem de kazanılan ücreti takip etmek için kullanılır.

Google Reklamları (Google Adwords) Nedir?

Reklamı yapılacak herhangi bir şeyin reklamını hazırlayarak yayınlıyoruz. Bu şekilde aramalarda ilk sıralarda gözükebilirsiniz. Reklam sektörü adına dijital yapılan reklamcılık hizmetimiz hepinize yararlı olacağını düşünüyoruz. Sistemimiz şu şekilde; reklam veren kişi ürününü pazarlamış olur ve daha çok gelir elde eder. Reklamları izleyen kişi de, kendilerine uygun, aradıkları ürüne benzer ürünler ile karşılaşır. Google reklamları sistemi bu şekilde işler. Tabi ki burada bizler de kazanıyoruz.

Sonucu müşterilerinizi arttırmak için Google reklamları ile çalışmak olarak özetleyebiliriz. Çok büyük kitlelere ulaşmanızı sağlayan Google reklamları ile çalışmanın bazı şartları vardır. Bu şartlar reklam yayınlamak isteyen kişiler için belirli bir görüntülenme miktarı olabilir. Diğer tarafta takip edilme sayısının istenilen sayıya ulaşmış olması gerekir. Başka biri ise indirilme sayısı istenilene ulaşmış olmalı gibi şeyler. Bu şartlar sağlandığı zaman kişiye reklam verme imkanı tanırız.

Google reklamların da reklam veren kişi yayınlanma sayısını ücretle oranlayarak ödeme yaparak istediği kadar yayınlanma tercih edebilir. Reklam izleyen kişi için pek bir şart yoktur. Tek şart çıkan reklamı ücret ödemezlerse izlemek veya görüntülemek zorunda kalabilirler. Bu bizlerin sizlere sunduğu birçok hizmetin küçük bir karşılığıdır.

Google reklamları; reklam almak isteyen kişiler şartları sağladıktan sonra bir adwords hesabı açabilirler. Bu hesap hem reklam alımını hem de kazanılan ücreti takip etmek için kullanılır. Eğer şartlar sağlanmadan adwords üye olunduysa, incelenme süresi sonrası kayıtlı mail adresine mail göndeririz. Bu mail, hesabın açılamadığını ve neden açılamadığını belirtir içeriktedir. Aynı şekilde şartlar sağlandı ise yine bir mail göndermekteyiz. Bu mailde ise hesabın incelendiği ve kayıt tamamlandığı yazmaktadır.

google reklamları

Reklam Yönetimi:

Reklam yönetimi, reklam veren kişilerin pazarlama işlerinin profesyoneller tarafından yapılması demektir. Online reklamcılık sektörü olan Google reklamları online şekilde reklam yönetimi yapmaktadır. Burada profesyonel olan bizler oluyoruz. Sizlere profesyonel bir destek sağlıyoruz.

Müşterilerinizi arttırarak size kazanç elde etmeniz için çok çalışıyoruz. Firmamız oldukça büyük kitlelere sahip. Bu sebeple hızlı bir şekilde karşılığını alacağınız bir sektöre sahibiz demek mümkün. İsterseniz kendi tasarladığınız reklamı sunarız isterseniz bu konuda biz size yardımcı oluruz. Bir çok merak ettiğinize ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yayınlamak istediğiniz reklamın bütçesini kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun yanında ne kadar görüntülenmiş takip etmeniz mümkün. Reklamınızı test edebilir ve nasıl göründüğüne bakabilirsiniz. Ayrıca performanslarını da değerlendirebilirsiniz. Reklam yayınımız sayesinde en üst sıralara çıkarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Dijital Reklam Yönetimi Neleri Kapsar:

E-ticaret üzerinden verim arttırmak adına dijital reklam yönetimi işleminizi gerçekleştirebiliriz. Yapay zeka ile yürütme şeklinde bir kapsamaya da sahiptir. Anahtar kelime unsuru, bu şekilde aramalarda en üstte görünmektir. Yayın sahiplerinin en çok istediği şeyler arasında denebilir. Reklama tıklanması bile en çok görüntülenme adına önemli bir adım sağlar. Size her konuda yardımcı olmaktayız.

Her alanda reklam yönetimi dahil hizmet sunduğumuz göz önünde. Her zaman tercih edilen firmamız bu alanda sadece eğlenmeniz değil aynı zamanda kazanmanız konusunda da sizlere destek sağlıyor. Bizi tercih ettiğinizi biliyoruz. Güvenilir bulduğunuz firmamız her konuda sizlerle. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bir de sizden gelen sorular var. Merak edilen her şeyi yanıtlamak için en çok sorulan soruları yanıtladık. Aklınızda her hangi bir soru işareti kalmaması bizler için önemli. Bunca zamandır verdiğimiz güven bunlar üzerine kuruldu. Firmamız her soruyu yanıtlayarak gönül rahatlığı ile adım atmanıza yardımcı olmak ister.

Bu sorular dışında aklınıza takılan şeyler için mail yoluyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Google müşteri hizmetli bulunmamaktadır. Mail adresine site üzerinden ulaşmanız mümkün. En kısa sürede dönüş yapmaya çalışıyoruz. Ancak sistem yoğunluğu bazen gecikmelere yol açabiliyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.