Kurumsal Eğitimler - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Kurumsal Eğitimler

Ajans360 olarak uzun yıllardır dijital pazarlama ve marka danışmanlıkları konusunda faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda da ilgili firma personellerine bazı konularda kurumsal eğitim fırsatları sağlıyoruz. Kurumsal eğitim paketleri kapsamında yönetici ve personellerin ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim takvimleri ve program içerikleri hazırlanır. Bu programlar sayesinde de çalışanlar; güncel, pratik ve kolay bilgilere daha rahat erişme imkanı bulur.

Firma ihtiyaçları baz alınarak hazırlanan kurumsal eğitim programları, sonuç odaklı hizmet vermektedir. Sektöründe fark yaratmak isteyen ve uzun yıllar kalıcı olmayı planlayan firmalara mutlaka kurumsal eğitimlerden yararlanmasını tavsiye ediyoruz. Eğitim, tüm şirketlerin alışkanlık haline getirmesi gereken bir konudur. Güncel yeniliklerin dışında kalan kurumlar bunlara zamanında ayak uyduramaz ve sonunda da rekabet edemez bir hale gelir. Ajansımız bünyesinde gerekli kurumsal eğitimler alındığı taktirde ise bu sonuçlarla hiç karşılaşılmaz...

Kurumsal Eğitimler

Ajans360 olarak uzun yıllardır dijital pazarlama, kurumsal eğitimler ve marka danışmanlıkları konusunda faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda da ilgili firma personellerine bazı konularda kurumsal eğitim fırsatları sağlıyoruz. Kurumsal eğitim paketleri kapsamında yönetici ve personellerin ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim takvimleri ve program içerikleri hazırlanır. Bu programlar sayesinde de çalışanlar; güncel, pratik ve kolay bilgilere daha rahat erişme imkanı bulur.

Firma ihtiyaçları baz alınarak hazırlanan kurumsal eğitim programları, sonuç odaklı hizmet vermektedir. Sektöründe fark yaratmak isteyen ve uzun yıllar kalıcı olmayı planlayan firmalara mutlaka kurumsal eğitimlerden yararlanmasını tavsiye ediyoruz. Eğitim, tüm şirketlerin alışkanlık haline getirmesi gereken bir konudur. Güncel yeniliklerin dışında kalan kurumlar bunlara zamanında ayak uyduramaz ve sonunda da rekabet edemez bir hale gelir. Ajansımız bünyesinde gerekli kurumsal eğitimler alındığı taktirde ise bu sonuçlarla hiç karşılaşılmaz.

Otel ve Hizmet Sektörü Eğitim Detayları

Turizm sektörü içerisinde konaklamanın büyük bir kısmı oteller tarafından karşılanmaktadır. Bu sebeple de, özellikle son yıllarda, müşteri çekmek ve kar payını artırmak için yeni arayışlar başlamış durumda. Otel işletmelerinde gerçek verime ulaşabilmekse ancak hizmet kalitesini artırmakla mümkün olabilir. Hizmet ayağının en büyük dilimi ise otel personelleri tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple de ön planda olan kurum çalışanları otel eğitimi ile daha bilinçli bir hale getirilmektedir.

Ajans 360 olarak otel çalışanlarına gereksinimleri doğrultusunda otel eğitimi vermekteyiz. Eğitim kapsamında ağırlıklı olarak işlenen konularsa Dijital pazarlama, ön büro resepsiyonuna özel kanal yönetimi ve web sayfası yönetimleridir. Ancak eğitim içerikleri genellikle müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanır. İstenildiği taktirde bunlara; kurumsal pazarlama ve turizmde müşteri memnuniyeti başlıkları da eklenebilir.

kurumsal eğitimler

Dijital Pazarlama Eğitimi Nedir?

Son yıllarda tüm dünyanın alışveriş alışkanlığının dijital ortama geçtiği görülüyor. Yapılan bazı araştırmalar da satın alınmak istenen bir ürün için öncelikle web sayfalarının taratıldığına dikkat çekiyor. Alışveriş alışkanlığının bu yönde değişmesiyle beraber online mağazacılık sektöründe yeni bir rekabet ortaya çıktı. Bu rekabeti atlatmak isteyenlerinse dijital pazarlamadan yardım alması gerekmekte. Ajans360 olarak sizlere dijital dünyada yer edinme ve bu alanda uzmanlık kazanma konusunda imkanlar sunuyoruz.

Dijital pazarlama ile; İnternet kullanıcıları hedef alınarak, online pazarlama süresince marka tanınırlığı ve satışlar artırılmaya çalışılır. Bunları yapabilmek için de çeşitli teknikler ve satış kampanyalarına başvurulur. İşletme sahipleri dijital pazarlama konusunda bize doğrudan başvurabilecekleri gibi dijital pazarlama eğitimi de alabilirler. Bu eğitim programı Ajans360 bünyesinde verilen kurumsal eğitimler arasında yer almaktadır.

Dijital pazarlama aslında sosyal medya yönetimi ile birlikte de düşünülebilecek bir konudur. Son yıllarda katılım sağlanan dijital pazarlama eğitimi sayesinde bu alandaki iş gücü açığı da giderilmeye başlamıştır. Bu eğitimlerin amacı takipçilerin ilgi ve merakını çekerek ürünlerin sosyal ağlarda daha tanınır bir hale gelmesini sağlamaktır. Eğitimlerimiz kapsamında özellikle facebook ve instagram hesaplarının nasıl etkili kullanılabileceğine dair detaylara yer verilmektedir.

Şirket Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Ajansımız, şirket danışmanlığı konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte ve bu konudaki tecrübelerini gün geçtikçe artırmaktadır. Bu zamana kadar; çok sayıda otel, restoran, otomotiv, eğitim kurumları ve endüstriyel sektörde hizmet veren firmalar için danışmanlık ve sosyal medya yönetimi yaptık. Ajansımız şirket danışmanlığı hizmeti verirken, işletmenin gereksinimlerini göz önüne alarak bir strateji geliştirir. Bu stratejiler de sonrasında aylık planlar haline getirilir.

Danışmanlık hem danışan hem de uzmanların özveriyle hareket etmesi gereken bir süreci kapsar. Buna göre, danışmanlık süresince müşterinin ihtiyaçları ve istekleri ön planda tutularak hizmet verilir. Taraflarla yapmış olduğumuz kontrata göre de bu hizmete devam edilir. Anlaşmaya bağlı olarak sosyal medya paketlerine; seslendirme, video ya da online satış kampanyaları da dahil edilebilmektedir. İşletme hesabına atılan mesajlara cevap verilip verilmeyeceği konusu da anlaşma öncesinde belirlenir. Ajansımız bünyesinde şirket danışmanlığı konusunda farklı içeriklere yer verilir. Bunlara örnek olarak da; 4 gece kal 3 gece öde, ücretsiz havaalanı transfer kampanyaları, bazı satış kampanyaları ve oteller için avantajlı konaklama kampanyaları verilebilir.