Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Danışmanlık Eğitimi

Danışmanlık-Eğitim Yeni kurulan firmalar marka isimlerini tescil ettirerek o alanda başka kimsenin aynı markayı kullanmamasını sağlar. Bunun iki vardır. Eğer aynı ada sahip diğer markanın kötü bir geçmişi var ya da süregelen bir sorunlu hizmet anlayışı var ise bu işini çok iyi yapan diğer markaya da yansır. Bu durum işini ne kadar mükemmel yaparsa yapsın bir diğer markayı etkiyecektir. Diğer bir neden ise marka için yapılan...

Danışmanlık Eğitimi

Yeni kurulan firmalar marka isimlerini tescil ettirerek o alanda başka kimsenin aynı markayı kullanmamasını sağlar. Bunun iki nedeni vardır. Eğer aynı ada sahip diğer markanın kötü bir geçmişi var ya da süregelen bir sorunlu hizmet anlayışı var ise bu işini çok iyi yapan diğer markaya da yansır. Bu durum işini ne kadar mükemmel yaparsa yapsın bir diğer markayı etkiyecektir. Diğer bir neden ise marka için yapılan reklam yatırımları gibi yatırımlar diğer marka ile ilişkilendirilebilir. Bu durum müşteri ve maddi kayba neden olur. Kimse aynı markadan iki tane olabileceğini düşünmeyeceği için yapılan her şey diğer marka ile bağdaştırılacaktır. Bu durum sorunlu çalışana kazanç sağlarken işini iyi yapan firma her anlamda zarar eder. İşte bu nedenle markalar öne çıkmak için yarış halindedir.

Marka Danışmanlığı Hangi Aşamada Alınır?

Marka tescili yapmak sadece bir isim koyma işlemidir ve sanılan aksine her şey bu aşamadan sonra başlar. Firmamız da tam olarak bu aşamada devreye girerek bütün süreci baştan sona kontrol eder. Öncelikle markanın tanınmadığını ve adeta bir bebek gibi ilgi ile sürecin yönetilmesi gerektiği bilinmelidir. Biz bu aşamada süreci en basit anlatımı ile danışanlarımıza aktararak nasıl bir yol izlenilmesi gerektiğini anlatırız. Bu anlatımlar içerisinde seçenekler vardır. Firma hangi seçenek üzerinden yürüyeceğine karar verir ve birlikte o alanda başarılı olmak için serüvenimiz başlar.

danışmanlık eğitimi

Marka Danışmanları Ne Yapar?

Danışmanlık eğitimi; Büyük firmalar sadece bu alanda çalışmalar yapması için iş yerlerinde bulunması için yetişmiş eleman istihdam ederler. Büyük firma olmalarının nedeni budur. Marka için çalışmalar yapmak kimi firma sahibi için boşa zaman ve para kaybı gibi görülür ancak bu anlayışa sahip kişilerde firma ömrü oldukça kısa olur. Marka danışmanlığı oldukça uzun soluklu bir kalite değeri yaratmak için süreci itina ile takip eder. Yasal başvuruları yapar ya da yapılması için firmayı yönlendirir. Girilecek pazarlar ya da reklam tanıtımları seçimine öncülük eder. Marka danışmanlığı markanın tanınması, kalıcı olması, kâr getirmesi, büyüme planları gibi pek çok alanda hizmet verir.

Danışmanlık Eğitimi Hizmeti Almak Maliyetli midir?

Danışmanlık eğitimi için belli bir ücret ödenmesi gerekir ancak bu ücret kazanılacak olan paranın yanında oldukça küçük kalacak bir ücrettir. Maliyeti nedeniyle bu hizmetimizi talep etmeyen firmalar daha bir kaç yıl sonra hizmeti almak istediklerini belirterek yardım talep etmektedir. Bu arada geçen yıllar bize göre kayıp olarak adlandırılır. Karşılığında alınacak olan fayda ile maliyet kıyaslanacak olursa bu sorunun cevabı oldukça net bir şekilde ortaya çıkar.

 Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?

Danışmanlık eğitimi; Sosyal medya olarak adlandırılan ve hemen herkesin en az bir hesabının olduğu Facebook ve İnstagram üzerinden çalışmalar yapmaya dayanıyor. Aylık olarak bir hedef belirleniyor ve o doğrultuda paylaşımlar yapılıyor. İçerikler fotoğraf, video ve ses kaydı gibi ziyaretçileri ya da takipçilerin tam anlamı ile bilgi alabilecekleri hizmeti satın almaya yönelik paylaşımlar yapılıyor. Günümüzde yapılan bir araştırmaya göre insanlar bir günlerinin 3 saatini sosyal medyada zaman geçirerek tüketir. Bu 3 saatlik süreçte farkında olmadan reklamlar ile oldukça sıkı bir bağ kurmuş olurlar.

 Bir Pazarlama Aracı Olarak Sosyal Medya

Satılan ya da sunulan hizmet ne olursa olsun sosyal medya danışmanlığı oldukça önemlidir. Firma olarak bu alanda yüksek hızda geri dönüşler alırız. Yüklediğimiz içerikler ilgi çekici ve etkilidir. Firma olarak paylaşımlarımız seviyeli ve herkese hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Bu alanda da firmanın içeriğine uygun olan paylaşımlar yapılmaktadır. Paylaşılacak olan resim video gibi görseller için ekstra bir ücret talep edilmez. Anlaşma yapılan tutara dahil olan bu hizmetler oldukça önemlidir. İnsanların bir süre sonra birbirine referans olarak tavsiye etmesi gibi olumlu pek çok dönüşe öncülük eder. Bu açıdan sosyal medya danışmanlığı uzun soluklu, kaliteli ve güvenilir her firma için gereklidir.

 Kişiler Kendi Hesaplarından Bu Etkiyi Yakalayamaz mı?

Firmalar yoğun olarak yaptıkları işlerin arasında sistemli olarak bu işler ile ilgilenebilir ve sorunlar ile kısa sürede baş edebilirler ise başarılı olmaları kısmen mümkündür. Sosyal medyada sorulan sorulara hızlı dönüş yapmak olumlu etki yaratan en önemli unsurlardandır. Bunun yanı sıra profesyonel anlamda sosyal medya danışmanlığı hizmetimizde sunduğumuz paylaşımlar ile paralel seviyede gönderim ya da etkileşim seviyesine ulaşıldığında elbette başarı yakalanacaktır. Firmamız sadece bu alanda hizmet verdiği için markaların olumlu imajına özenle katkıda bulunur. Üstelik talep edilen ücretler diğer firmalara oranla oldukça makul seviyelerdedir.

 Başarıda Altın Kural: Reklam

Reklam vermek oldukça önemlidir. Gelişi güzel reklam vermek kimi zaman reklam vermemek ile eşdeğerdir. Firmamız bu anlamda aldığı işler için özenle ön hazırlık yapar. Sektördeki rakipleri ve inceleyerek etkili olacak reklam yapısını keşfeder. Farklı olmanın yanı sıra etkili olmak ve akılda kalıcı olmak oldukça önemlidir. Firmamızın bu anlamda oldukça fazla referansı vardır ve hala aktif olarak desteklenmeye devam edilmektedir. Reklam danışmanlığı alanında verdiğimiz hizmet diğer hizmetler ile paralel seviyede olduğu için bu alanların tamamını aynı elden takip etmek oldukça faydalıdır.

 Reklam Çalışmalarımız

Reklam danışmanlığı alanında yaptığımız çalışmalarda hedeflediğimiz alana dönük olarak reklam bonbardımanı yapıyoruz. Eğer kitleye uygun olmayan noktada reklam hizmeti veriliyor ise reklamın anlamı olmayacaktır. Ayrıca reklam danışmanlığı hizmeti sırasında firmayı tüm detayları ile tanıyor olmamız nedeniyle firma ile özdeşleşen reklam hazırlıkları yapıyoruz. Reklam danışmanlığı alanında da diğer alanlarda olduğu gibi süreci başından sonuna kadar takip ederek firmanın başarısı için bütün platformları değerlendiriyoruz.