Alaçatı Zeytin Otel - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Alaçatı Zeytin Otel

Web Tasarımı

Alaçatı Zeytin Otel, misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmayı hedefleyen zarif ve huzurlu bir oteldir. Bu hedef doğrultusunda, otelin dijital varlığını güçlendirmek ve kullanıcı dostu bir platform sağlamak amacıyla web sitesi tasarım ve geliştirme sürecimizi titizlikle yürüttük. Özel yazılım ile tasarlanan web sitesi kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirildi. Geliştirme sürecinde, kullanıcıların her cihazda sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için responsive design ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kaldık. Testler ve geri bildirimlerle sürekli olarak iyileştirmeler yaparak, Alaçatı Zeytin Otel'i kullanıcılarımıza en iyi şekilde sunmak için çaba harcadık. Yayına alarak hedef kitlemize ulaşmayı başardık.

Web Tasarımı
Alaçatı Zeytin Otel Web Tasarım
screencapture-alacatizeytinotel-2024-06-06-16_34_45
Alaçatı Zeytin Otel Mobil Web Tasarım
screencapture-alacatizeytinotel-2024-06-06-16_49_42 (1)
Renk Kullanımı ve Typography
Renkler
Font
Roboto
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z a b c d f h i j k m n o p q r s t u v w x y z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 ! ‘ ^ + % & / ( ) = ?
Barlow
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z a b c d f h i j k m n o p q r s t u v w x y z 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 ! ‘ ^ + % & / ( ) = ?
Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik
Web Tasarımı Ekran Görüntüleri