Altın Örümcek Web Ödülleri Finaldeyiz! - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Altın Örümcek Web Ödülleri Finaldeyiz!

Altın Örümcek Web Ödülleri Finaldeyiz!

Bolu’nun ilk ve tek, bölgenin ise en büyük reklam ajansı olan AJANS360 tarafından tamamlanan HIGHWAY AVM ve Alaçatı ANTMARE OTEL web projeleri ayrı ayrı AVM ve Turizm kategorilerinde finaldeki isimler arasında yer almayı başardı. Türkiye ve Dünya çapında reklam ajanslarının katıldığı, aralarında AKBANK, BILETIX, IKEA, TEFAL, GARANTİ, BOYNER, DOĞUŞ HOLDİNG, VAKKO, MERCEDES gibi birçok büyük markanında yer aldığı bu yarışmada AJANS360 yer aldı. Bu büyük markaların arasında HIGHWAY AVM ve ANTMARE OTEL markalarını da tüm Türkiye’ye tanıttı. 15 Eylül tarihinde başlayacak halk oylaması sonrasında ise bu projelerin kendi kategorilerinde dereceye girmeleri bekleniyor.

Web ve İnternet Teknolojileri

Altın Örümcek Web Ödülleri, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması ve hak ettiği yeri bulması. Bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla düzenlenen, geleneksel hale geldi. Türkiye’deki ilk ve tek bağımsız organizasyondur. 2002 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri, Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene başarılı projeleri belirlemektedir.

Ödüller

Ödüller 48 kişilik bir Jüri topluluğunca oylanarak verilmektedir. Bir web sitesinin bu ödüle layık görülmesi için jüri üyeleri web sitelerini, tasarım, navigasyon, içerik, teknoloji, etkileşim, pazarlama, yaratıcılık/yenilik, gizlilik politikası/bilgi güvenliği, genel deneyim/kullanılabilirlik başlıkları altında incelemektedir.

“Bolu Köroğlu Gazetesinden Alıntıdır”

Melih Örnekbaş
21 Eylül 2017

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir