Olbia Fresh - Ajans360
Teklif Al!
file text ikonlar

Ajans360

Dijital Reklam Ajansı - Ajans360

Merhabalar👋

Hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, aşağıdan detayları inceleyebilirisniz.

Web Tasarımı Kurumsal Kimlik Sosyal Medya QR Menü Fotoğraf ve Video

Olbia Fresh

Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı

Olbia Fresh, doğanın sunduğu enfes lezzetleri sofralarınıza taşıyan öncü bir tarımsal üretim şirketidir. Misyonumuz, sağlıklı ve taze gıda üreterek insanların yaşam kalitesini yükseltmek ve doğal kaynakları en sürdürülebilir şekilde kullanarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmaktır.

Yılların deneyimi ve uzmanlığıyla donanmış bir ekip tarafından kurulan Olbia Fresh, tarımın en güncel tekniklerini ve yenilikçi yöntemlerini bir araya getirerek sağlıklı ve besleyici ürünler üretmeyi hedeflemektedir. Modern tarım uygulamalarını geleneksel bilgi ve değerlerle harmanlayarak hem lezzet hem de besin değeri açısından zengin ürünler yetiştiriyoruz.

Olbia Fresh olarak, görünümümüzü ve değerlerimizi en iyi şekilde yansıtan bir logo tasarımına sahip olmanın önemini biliyoruz. Bu nedenle logo tasarımı konusunda uzmanlaşmış Ajans360 ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Ajans360, yaratıcı ve özgün tasarımlarla markamızın özünü yakalayacak bir logo tasarımı oluşturacak yetenek ve deneyime sahiptir.

Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik