Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL
Teklif Almak İstediğiniz Hizmetler
Ajans360 ekibi olarak hayalinizdeki web site tasarımı için bir “click” ötenizdeyiz. Yükselmeye hazır mısınız?

Projeler

Kurumsal kimliğinden web yazılımına, web tasarımından sosyal medya yönetimine kadar birçok markanın projeleri için çalıştık. Bu süreçte öncelikli olan, markanın istekleri ve bulunduğu sektör. Sektöre yönelik araştırmalar yaparak, markanın üst sıralara gelmesini ve bilinirliliğinin artmasını amaçlayarak çalışmalar yürütürüz. Sektör analizi yaptıktan sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımız marka için, kurumsal kimlik, video prodüksiyon, logo tasarımı, web tasarımı, web yazılımı
Konak Hastanesi
Konu sağlıksa ince çizgilerimiz vardır. Ne kadar güncel tasarım dili kullansak da asıl ana fikir nasıl daha bilgilendirici olunur üzerine yoğunlaştık. Tasarım ve içerik sürecini birlikte yürüttüğümüz markalarımızdan biri de Konak Hastanesi. İçeriğin ne kadar önemli olduğunu anladık ki markalarımızın web sitelerini blog yazıları ile donatıyoruz. Sizin de sektörünüzde anlatması gerekenler olabilir. Bunu birlikte başarabiliriz.
Konak Hastanesi
Web Tasarımı, Sosyal Medya
Dondurmino
Çeşmede bir dondurma hikayesi. Alt yapısında İtalya’yı baz alan, üst yapısında da lezzetinden ödün vermeyen ödüllü dondurma markası. Tutku ve aşkla, günlük taze olarak üretilen bu markanın web sitesi de kendi gibi tazecik. İçeriğinde bulunan ürünlerden konumlandırdığımız renk skalası da en az dondurmaları kadar hem damağa hem de göze hitap ediyor. Sosyal medya içerikleri ve dergi tasarımları da bizce çok lezzetli oldu.
Dondurmino
Web Tasarımı
Kurabiye Otel
Alaçatı’nın ödüllü oteli. Ege bölgesinin mavisi ve beyazının en çok yakıştığı otellerinden bir tanesi. Web sitesi tasarımı yaparken en çok sevdiğimiz şeydir otel hikayelerinin bölge ile birleşimi. İsminin vermiş olduğu tatlılıktan yola çıkarak hazırladığımız bu web sitesinde, oteli en iyi anlatan mavi beyaz yoğunluğundan yararlandık. Buna ek olarak yakışacağını düşündüğümüz pembe ve alternatifler de bizden olsun. İyi tatiller.
Kurabiye Otel
Web Tasarımı