×
EN
Dahası
×
Responsive Web Sitesi

Tüm mobil cihazlar, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler; kısacası internete bağlanabilen her cihaz ile uyumlu bir şekilde görüntülenen web siteleri, responsive tasarım olarak adlandırılır. Yani herhangi bir ürün veya hizmet satmayan bir blogger dahi olsanız, blog yazılarınızın bilgisayarda nasıl görünüyorsa mobil telefonlarda da ekrana uyumlu görüntülenmesi, okurlarınızın tablet veya telefonlarından da yazılarınızı okuyabilecekleri anlamına gelir.

Ajans360 kurumsal web tasarım hizmeti dahilinde de olan responsive web sayfası sayesinde dijital dünyada kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtabilirsiniz. Ayrıca Ajans360’ın kodladığı, “sürükle-bırak” mantığı ile çalışan bir yönetim panelinin olması da tüm bu hizmetler dahilinde olmakla birlikte responsive web sayfası ile entegredir. Bu da mobil cihazlarınız üzerinden de kolaylıkla yönetici panelinden giriş yapıp, dilediğiniz gibi web sitenizi düzenleme imkanı tanır.

Müşterileriniz veya okurlarınızdan aldığınız anlık geri bildirimlere cevap vermek, şikayet/öneriler karşısında her nerede olursanız olun, anında harekete geçerek problemi çözmek, kullanıcı dostu yönetim paneli ve responsive web sayfası ile mümkündür.

Web sitenizdeki tüm sayfaları, Android, iPhone, Windows Phone ve diğer tüm mobil telefonlara, tabletlere ve masaüstü bilgisayarlara entegre etmek, iki taraflı bir fayda sağlamakla birlikte hizmet ağınızı genişletmenize de olanak verir. Responsive tasarımın sağladığı bir diğer avantaj da web sitesinde dolaşımı, her yaştan insan için kolay ve pratik hale getirmesidir.