×
EN
Dahası
×
Otel Web Sitesi

Otellere özel tasarlanan web sayfaları, gerek rezervasyon gerekse yönetici paneli kısmında kullanıcı dostu ve pratik olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra otelin kurumsal web sitesindeki tüm sayfaların responsive, yani duyarlı tasarıma sahip olması, münferit misafirlerinizin mobil telefon veya tabletleri üzerinden dahi kolay bir şekilde oda ayırtmalarına imkan tanır.

Otelcilik sektörüne özel geliştirdiği dijital çözümlerle birlikte sektörde öncü markalardan biri haline gelen Ajans360, 100’ü aşkın referansa ve Antmare Hotel web tasarımı ile “İnternet Oscarları” olarak da bilinen Altın Örümcek Web Ödülleri finalisti olma unvanına sahip.

Ağva, Sultanahmet, Bodrum, Foça, Çeşme, Alaçatı otel web başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından hem 4 ve 5 yıldızlı hem de butik, pansiyon, hostel vb. tüm konaklama tesisleri için web tasarım hizmeti sunan Ajans360’ın ihtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri de bulunuyor.

Her otel web sayfası için arama motoru optimizasyonu gerçekleştirilerek SEO uyumlu içerikler hazırlanır ve yayına alınır. Arama motorlarında lokasyon, konaklama türü gibi etkenlere göre otel web siteniz üst sıralarda çıkar ve siz de böylelikle internet üzerinden tahmininizden çok daha fazla kişiye erişme imkanı bulursunuz.

Otel web sayfası tasarımına ek olarak tercihe göre mobil aplikasyon tasarım hizmeti de sunan Ajans360’ın profesyonel uygulama geliştiricileri sayesinde misafirleriniz Google Play Store ve Apple Store’dan oteliniz hakkında tüm bilgilere ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirler.