×
EN
Dahası
×
Mobil Web Sitesi

Kurumsal web, mobil uyumlu web sayfası ve responsive tasarımı da beraberinde getiren kapsamlı bir hizmettir. Ajans360’ın sağlamış olduğu hizmetlerden biri olan mobil web tasarımı sayesinde web siteniz tüm cihazlarda (masaüstü ve laptop bilgisayarlar, iPhone, Android ve diğer tüm mobil telefonlar, tabletler) düzgün bir şekilde görüntülenir.

Mobil cihazlarda web sitelerin görünümü, responsive tasarıma sahip olmadığı sürece masaüstü bilgisayarda olduğu gibidir. Bu da mobil cihazlar üzerinden web sitesinde sayfalar arası rahat dolaşımı engeller. Ajans360 mobil web sayfası hizmeti sayesinde web siteniz tüm platformlarda ve mobil telefonlarda düzgün bir şekilde görüntülenerek kullanıcılara duyarlı web tasarım rahatlığı sağlar.

Mobil web sayfası ve duyarlı web tasarımının bir diğer avantajı da iyi bir kullanıcı deneyimine sahip oldukları için web sitenizi arama motorlarında daha yukarılara taşımasıdır. Tüm mobil cihazların boyutlarına göre duyarlı bir şekilde adapte olan tasarımlar responsive olarak adlandırılır. Mobil uyumlu web tasarım ile sosyal medya dönüşümlerinizi artırabilir, yoğun rekabetin olduğu dijital dünyadaki kimliğinizi kurumsal ve sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.