×
EN
Dahası
×
Otel Rezervasyon Yazılımı

Konaklama da tıpkı diğer sektörler gibi dijital markalaşmanın bir gerekliliği olan internet üzerinden online hizmet/ürün rezervasyon ve satın alım kolaylığını gerekli görmektedir. İşletme büyüklüğü ayırt etmeksizin her konaklama tesisi misafirlerine web siteleri üzerinden rezervasyon yaptırma imkanı tanımalıdır. Bu, hem hizmet hem de müşteri ağını genişletme konusunda atılması gereken ilk adımdır.

Ajans360, sadece konaklama tesislerine özel geliştirdiği yazılımlar ile kullanıcıların masaüstü bilgisayar, laptop, tablet veya mobil cihazları üzerinden hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırmalarını sağlıyor.

Müşterilerin taleplerine göre “işletmeye özel yazılım” üretilir ya da HotelRunner, Odamax gibi hemen hemen tüm otel rezervasyon sitelerinin kullandığı IOMIX rezervasyon yazılımı entegrasyonu gerçekleşir. Web sitenize tıklayan münferit misafirlerin web sayfasını güvenli bularak rezervasyon yaptırmasını sağlayan bu yazılım, web sayfasının içerisine entegre olacak şekilde yapılır. Ayrıca otel rezervasyon yazılımlarını entegre ederken web sayfasının düzenli olması için SSL sertifikası ve diğer tüm belirleyici faktörler de yerine getirilmiş olur.

Web sayfası ile birleşik çalışan ve sayfa içerisine entegre edilebilen bir rezervasyon yazılım olması, IOMIX’i ilk tercih sebebi yapan en önemli faktörler. Tüm bunların yanı sıra oteliniz için hazır bir yazılım değil de Ajans360’ın yazılım mühendislerinin sadece size ve işletmenize özel olarak ürettiği yazılımı kullanmak da isteyebilirsiniz.

Rezervasyon ve satış kısmında iyi bir yönetim panelinin olması en önemli koşullardan biridir. Bu anlamda Ajans360’ın sağlamış olduğu kullanıcı dostu, hızlı ve pratik yönetim paneli, panel kullanımı ile ilgili kısa süreli eğitimler ve web sitenizin responsive tasarıma sahip olacak olması, otelinizi ve kurumsal kimliğinizi rakiplerinizden bir adım öne çıkaracak en önemli etkenler. Responsive web tasarımının da dahil olduğu hizmet sayesinde otel rezervasyon siteniz, Android, iPhone vb. mobil cihazlar ile uyumlu şekilde görüntülenecektir.