×
EN
Dahası
×
E-Ticaret Site

Günümüz teknolojileri ve sosyal medya kullanımının her geçen gün daha da artış göstermesi, haliyle ürün veya hizmetler her nerede satışa sunulursa sunulsun, dijital dünyada da kurumsal kimliğinizle var olmalı ve müşterilerinize online alışveriş imkanı da sunmalısınız. Bu anlamda e-ticaret sitenizin öncelikle güvenilir, kullanımı kolay ve pratik bir imaj yaratması gerekir.

Hazır e-ticaret yazılımlarından farklı; sadece size, sunduğunuz hizmet ve ürünlere ve kurumsal kimliğinize özel bir yazılım Ajans360 tarafından üretilerek hizmetinize sunulur.

Artık e-ticaret sitenizin Google’da en üst sıralarda çıkması, en işlek caddede dükkanınızın olmasından daha değerli. Tam da bu yüzden Ajans360, e-ticaret yazılım ve web site tasarımı hizmeti verdiği tüm müşterilerine arama motoru optimizasyonu ve SEO uyumlu içerikler (ürün ve hizmet tanıtımları) gibi yan hizmetleri de önermektedir.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda kargo modülü, SMS modülü ve yazılım entegrasyonlarının da dahil olduğu Ajans360 e-ticaret hizmeti sayesinde dijital dünyada ürün ve hizmetlerinizin güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz. E-ticaret sitenizin tasarımından demo ve yayına alınma süreçleri de dahil olmak üzere; sonrasında geliştirme ve güncelleme kısımlarında da sürdürülebilir hizmet vermeyi amaçlayan Ajans360 sayesinde hizmet ağınızı genişletebilir ve internet üzerinden satış işlemlerinizi en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.