Carruba Hotel Ajans360’ta!

Carruba Hotel, Akdeniz'in saklı kenti Kaş'ın muazzam manzarasını ve konforlu bir huzuru konuklarına vadeden, Kaş'ın gözde otelleri arasında yer almaktadır. Farklı aktiviteleri de organize eden Carruba, konuklarına keyifli bir tatil deneyimi yaşatmak istiyor. Ajans olarak, outdoor tasarımından, web tasarımına kadar hizmetlerimizi sunduğumuz Carruba Hotel, hizmetlerimizi sunduğumuz oteller arasında yer almaktadır. Carruba Hotel Web Tasarım! Otel…

Carruba Hotel, Akdeniz’in saklı kenti Kaş’ın muazzam manzarasını ve konforlu bir huzuru konuklarına vadeden, Kaş’ın gözde otelleri arasında yer almaktadır. Farklı aktiviteleri de organize eden Carruba, konuklarına keyifli bir tatil deneyimi yaşatmak istiyor. Ajans olarak, outdoor tasarımından, web tasarımına kadar hizmetlerimizi sunduğumuz Carruba Hotel, hizmetlerimizi sunduğumuz oteller arasında yer almaktadır.

Carruba Hotel

Carruba Hotel Web Tasarım!

Otel rezervasyonları, günümüzde ağırlıklı olarak dijital platformlardan yapılmaktadır. Dolayısıyla, otellerin dijital platformda yer alması ve tanıtımını sağlaması, gittikçe önemini arttıran bir konudur. Ajans olarak, dijital platformlarda müşterilerimizin başarılı bir şekilde hedef kitlesine seslenmesi için tüm hizmetlerimizi hayata geçiriyoruz. Carruba Hotel için tasarladığımız web sitesi de bir otelin web sitesinde olması gereken tüm detayları içeriyor ve Carruba Hotel’ın tanıtımını en kısaca ve anlaşılır şekilde, hedef kitlesine sunuyor.

Ajans olarak, hedef kitle analizi ardından planladığımız stratejilerin Google arama motoru uyumlu olmasına ve web sitesinin dinamik, kullanıcı dostu gibi niteliklere sahip olmasına özen gösteriyoruz. Carruba Hotel için tasarladığımız web sitesine buraya tıklayarak erişebilirsiniz!

Carruba Hotel Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik!

Logo tasarımı da ajans olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Logo tasarım sürecinde, müşterilerimizin markalarını diğer markalardan ayrıştırmaya ve akıllarda kalıcı bir tasarımı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Logonun markalaşma sürecindeki önemini göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin markalarına en uygun logoyu tasarlıyoruz.

Carruba Hotel için hazırladığımız logo tasarımı ve ilgilendiğimiz kurumsal kimliği, müşterimizi memnun ettiği için ajans olarak mutluluk duyduğumuz işlerimiz arasında yer alıyor!

Carruba Hotel Baskı Tasarımı!

Baskı tasarımı, her zaman olduğu gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenen bir süreçtir. Ajans olarak, estetiğe ve sadeliğe dikkat ederek, müşterilerimizin markasına hitap edecek ve tabii ki anlaşılır olacak baskı tasarımlarını yapıyoruz. Web tasarımında ve logo tasarımında olduğu gibi, baskı tasarımında da müşterilerimiz ile iletişim hâlindeyiz.

Tasarım sonlandığında, müşterilerimizin hayallerindeki gibi bir tasarımı gerçekleştirmiş olmanın mutluluğuyla süreci sonlandırıyoruz.

Carruba Hotel Outdoor Tasarım!

Outdoor, reklam sektöründe önemli bir yeri olan ve yaratıcı bir şekilde kullanıldığında olumlu geri dönüşlere sahip bir mecradır. Müşterilerimiz için zaman zaman tercih ettiğimiz outdoor mecrası, müşterilerimizi ve bizi süreç sonunda mutlu etmeye devam etmektedir!

Carruba için tercih ettiğimiz outdoor tasarımlarda, otele ait fotoğraflara yer verdik. “Şehrin içinde yeni bir nefes, çok yakında Kaş’ta” gibi cümleler ile de, beklentileri arttırdık.

Carruba Hotel’ın konuklarına sunduğu huzuru yansıtacak görsellerin outdoor mecrasında yer almasına da ayrıca özen gösterdik. “Huzurun keyfini doyasıya yaşamak isteyenlere” sloganıyla, üç karede birden çok mesajı, outdoor tasarımımız sayesinde Carruba Hotel’ın hedef kitlesine ilettik!

Carruba Hotel Fotoğraf Çekimi!

Günün ilk saatleri, gün batımı ve gece ayrı ayrı güzellikleri olan Carruba Hotel için, fotoğraf-video ekibimiz otelin manzarasından, banyosuna kadar harika kareleri web sitesine eklememizi sağladı.

Carruba Hotel’ın web sitesinde yer alan diğer görsellere göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Siz de markanızı web tasarımından, outdoor mecralarına kadar kusursuz bir şekilde tanıtmak istiyorsanız, sizi de Ajans360‘a bekliyoruz!

Sinem Kulabaş
03 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menü Görüntüle