Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL
Teklif Almak İstediğiniz Hizmetler
Ajans360 ekibi olarak hayalinizdeki web site tasarımı için bir “click” ötenizdeyiz. Yükselmeye hazır mısınız?

Otel tanıtım filminiz hala yok mu? Tanıtım filminin 3 faydası

Otel tanıtım filmi, turizm sektörünün en sevilen reklam yöntemi sayılıyor. Turizm sektörünün önemli halkalarından biri olan oteller, konaklamada yıl boyunca aktif hizmet veriyor. Yaz aylarında tatilcilere hizmet eden oteller, tatil sezonunun kapalı olduğu dönemlerde ise seminer, kongre gibi çeşitli kurumsal çalışmalara ev sahipliği yapıyor, kar tatili misafirlerini ağırlıyor. Otel tanıtım videoları konaklama gibi zengin bir...
Otel tanıtım filminiz hala yok mu? Tanıtım filminin 3 faydası

Otel tanıtım filmi, turizm sektörünün en sevilen reklam yöntemi sayılıyor. Turizm sektörünün önemli halkalarından biri olan oteller, konaklamada yıl boyunca aktif hizmet veriyor. Yaz aylarında tatilcilere hizmet eden oteller, tatil sezonunun kapalı olduğu dönemlerde ise seminer, kongre gibi çeşitli kurumsal çalışmalara ev sahipliği yapıyor, kar tatili misafirlerini ağırlıyor. Otel tanıtım videoları konaklama gibi zengin bir sektörde öne çıkmanın etkili yöntemlerinden biri. Özellikle sosyal medya platformlarında reklam ve pazarlama çalışmalarına katkı sağlıyor. Otelinizi çok yönlü şekilde tanıtan bir filminiz hala yoksa rakiplerinizden birkaç adım geride olabilirsiniz. Otel tanıtım filmi rekabet etme gücünü artırırken aslında diğer yandan potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlıyor. O halde otelinizi neden bir filmle tanıtmalısınız faydalarıyla birlikte inceleyelim.

Ajans360 Ekibinin Bolu Grand Köroğlu Otel Tanıtım Çalışması

Otel tanıtım filminin faydaları

Otel tanıtım videoları çekmeniz otelinizin konaklama kapasitesini artırmanıza yardımcı olur, ticari hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. İşte tanıtım filminin gerekliliğini vurgulayan faydalar;

Bilinirliğinizi artırır, konaklamada marka olmanızı sağlar

Türkiye, turizm haritasında önemli bir konumda yer alıyor. Tatil bölgelerindeki oteller henüz sezon açılmadan erken rezervasyonla yaz sezonunu planlayabiliyor. Bilindik otellerde yaşanılan bu döngüyü yaşamak için reklam çalışmalarına hız kazandırabilirsiniz. Otel tanıtım filmi bu anlamda size bilinirlik kazandıracak etkili bir yöntem. Tanıtım filmini web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, reklam çalışmalarınızda kullanarak her alanda görünür olmayı başarabilir, insanların zihninde yer edinebilirsiniz. Aşinalık oluşturabilmek her zaman güven duygusunu beraberinde getirir ve yeni müşteriler kazanmaya yardımcı olur.

Hızlı şekilde hedef kitleye ulaşabilirsiniz

Otelinizi anlatan uzun metinler hazırlayabilirsiniz ancak dijital çağda, tüketim çılgınlığında kimse uzun metinler okumaktan hoşlanmıyor. Otel tanıtım filmi video formatında hızlı ve görsel açıdan zengin bir içerik olduğundan daha fark edilir bir tanıtım şekli sayılıyor. Otel filminizi Instagram, Youtube, web site açılışınızda paylaşabilir, reklam çalışmalarınıza dâhil edebilirsiniz. Videolar her zaman pratik olduğu için karşılık görür, oteliniz bu sayede daha fazla kişiye ulaşır.

Yaşayan bir oteli göstermek cazibeyi artırır

Otel tanıtımı yaparken müşterinin ilgisini sıradan fotoğraflarla çekmek her zaman o kadar pratik ve hızlı sonuç vermiyor. Tanıtım filmi ise otelin yaşadığını bizzat gösteriyor, kullanıcıların dikkatini çekiyor. Oteldeki işleyişi gösteren, otel hizmetlerini bizzat anlatan ve müşterilerin ayrıcalıklarını yansıtan şık bir otel tanıtım filmi ile istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.

Kartal Otel Tanıtım Filmi

Ajans360 ile profesyonel otel tanıtım filmi

Ajans360, fabrika ve otel tanıtım filmi çalışmalarıyla profesyonel çekimler gerçekleştiriyor. Otel filmlerinde gelişmiş teknolojik donanımla birlikte hareket eden ajansımız, size özel kurgularla otelinizi çok yönlü görüntülemeyi ve hedef kitleye en şık şekilde yansıtmayı başarıyor. Tanıtım filmlerimizde İngilizce seslendirme, Türkçe altyazı hizmeti veriyoruz. Yerli ve yabancı konuklara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Otelinizin tanıtım filmini çekerken bir sinema filmi özeni gösteren ekibimiz, renklerden seslendirmeye kadar her detayda titizlikle hareket ediyor. Profesyonel otel tanıtım filmi çekimine ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mail bültenimize kaydol!
Bülten

Etkinliklerimiz, girişimlerimiz ve yeniliklerden ilk haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey mail adresinizi bizimle paylaşmak.

*
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir