Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL
Teklif Almak İstediğiniz Hizmetler
Ajans360 ekibi olarak hayalinizdeki web site tasarımı için bir “click” ötenizdeyiz. Yükselmeye hazır mısınız?

BOLÇİKOLATA E- TİCARET

bolcikolata.com E-Ticaretini dijital pazarlamada görünürlüğünü  arttırmak, web sayfasında daha fazla trafik çekmek ve aynı zamanda bu web sayfasına çektiğimiz trafiklerle satışları arttırmayı hedefledik. Her ay yaklaşık 2 katı kadar E- Ticaret hacmimizi büyüterek reklamlarımıza devam ediyoruz. Kullandığımız reklam platformlarında en etkili optimizasyon sağlayarak hedef kitlenize markanızı tanıtıyoruz. Facebook, Instagram ReklamlarıInstagram MarketingYeniden Pazarlama ReklamlarıGoogle Adwors, Google...
BOLÇİKOLATA E- TİCARET

bolcikolata.com E-Ticaretini dijital pazarlamada görünürlüğünü  arttırmak, web sayfasında daha fazla trafik çekmek ve aynı zamanda bu web sayfasına çektiğimiz trafiklerle satışları arttırmayı hedefledik. Her ay yaklaşık 2 katı kadar E- Ticaret hacmimizi büyüterek reklamlarımıza devam ediyoruz.

Bolçi çikolata

Kullandığımız reklam platformlarında en etkili optimizasyon sağlayarak hedef kitlenize markanızı tanıtıyoruz.

 • Facebook, Instagram Reklamları
 • Instagram Marketing
 • Yeniden Pazarlama Reklamları
 • Google Adwors, Google Ads

Kullandığımız reklamlarda hedef kitle optimizasyonunu profesyonel bir şekilde analiz yaparak, minimum bütçe ile Maximum dönüşüm almayı hedefledik.

Bolçikolata İçin Belirlediğimiz Örnek Anahtar Kelimeler

Bugüne kadar 6 yıl boyunca kimlere hizmet ettiysek bundan bahsettik. Her zaman profesyonel bir hizmet sunduk ve sunuyoruz. Hep daha iyisi olmak için uğraşıyoruz. Markanızı Sosyal Medya platformlarında görünürlük, bilinirlik ve satışlarınızı arttırmak için profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Mail bültenimize kaydol!
Bülten

Etkinliklerimiz, girişimlerimiz ve yeniliklerden ilk haberdar olmak için yapmanız gereken tek şey mail adresinizi bizimle paylaşmak.

*
Yorumlar (2 Yorum)
 1. 22 Ocak 2021 - 14:52
  Ali BATI

  Butikler için reklam desteği veriyormusunuz

  1. 26 Ocak 2021 - 10:51
   Melih Örnekbaş

   Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir