360 Sanaltur

Günümüzün dijital dünyasında, pazarlama sektörü kendine büyük bir imkan yaratmış durumdadır. Dijital yollardan iş alma sürecine girişen kurum ve kişilerin de bu noktada müşterisinin ilgini çekecek pazarlama yöntemlerinden yararlanması gerekmektedir. Bu noktada yapılabilecek en iyi adımlardan biri de ürünün 360 derece sanal tur çekiminin yapılmasıdır. Ajans360 olarak biz de tam bu esnada devreye girerek ihtiyacınız olan çekimi sizlere sunmaktayız.

Ajansımız, Türkiye’deki sanaltur çekimlerinin öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Bu alanda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız çok sayıda şirket, öğrenci yurdu, müze ve otelin panoramik fotoğraf çekimini tamamladı. Ülkemizin önde gelen çok sayıda mağaza ve saygın alışveriş merkezlerinin sanaltur çekim çalışmaları da Ajans360 garantörlüğünde yapılmıştır...

360 Sanaltur

Günümüzün dijital dünyasında, pazarlama sektörü kendine büyük bir imkan yaratmış durumdadır. Dijital yollardan iş alma sürecine girişen kurum ve kişilerin de bu noktada müşterisinin ilgini çekecek pazarlama yöntemlerinden yararlanması gerekmektedir. Bu noktada yapılabilecek en iyi adımlardan biri de ürünün 360 derece sanal tur çekiminin yapılmasıdır. Ajans360 olarak biz de tam bu esnada devreye girerek ihtiyacınız olan çekimi sizlere sunmaktayız. Ajansımız, Türkiye’deki 360 sanaltur çekimlerinin öncüsü olma özelliği taşımaktadır. Bu alanda 15 yılı aşkın tecrübeye sahip olan firmamız çok sayıda şirket, öğrenci yurdu, müze ve otelin panoramik fotoğraf çekimini tamamladı. Ülkemizin önde gelen çok sayıda mağaza ve saygın alışveriş merkezlerinin 360 sanaltur çekim çalışmaları da Ajans360 garantörlüğünde yapılmıştır.

Bilişim Sektöründe Devrim Yaratan Sanal Tur Nedir?

360 derece sanal tur, akla gelebilecek tüm iç ve dış mekanların İnternet ortamında ve bilgisayar, akıllı telefon gibi cihazlarda izlenmesini sağlar. Sanal tur ile çekilen mekanlarda dokunmatik ekranlardan ya da klavye tuşları ile yön vererek gezintiler yapılabilir. Mekanın 3 boyutlu olarak ve sanaltur çekim yapılarak dijital ortama atılması bizzat oradaymış gibi bir izlenim oluşturur.

360 derece sanal tur ile yapılan interaktif gezilerde yüksek çözünürlüklü panoramik fotoğraf kullanılır. Bu fotoğraflara yakınlaşma uygulandığı taktirde çoğu ayrıntı ekranlarda görünür hale gelir. Bu da geziyi yapan kişinin mekandaki tüm detaylara hakim olmasına olanak sağlar. Sanal tur çekimlerinde iç ve dış mekanlar arasında geçişler de yapılabilir. Bu durumda kapıların üzerine tıklayarak odalar arasında gezinmek de mümkün olur. Bunun yanı sıra sanal turda gezinen kişinin; masadaki dergiyi okuma, duvardaki bir tabloya yakınlaşma, müzik dinleme ya da video izleme gibi olanakları da bulunur.

360 Sanaltur Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

360 sanaltur; çağımızda bir devrim niteliği taşıyan sanal turlar, özellikle müşterilerin mekana olan ilgisini artırmaktadır. İnteraktif bir gezi olarak adlandırılabilecek bu turlar dijital ağını genişletmek isteyen kurumlar için de olmazsa olmazdır. Ajansımız tarafından hazırlanacak 360 sanaltur çekim, yanında çok sayıda avantajı da getirir.

360 Sanaltur
 • Sanal tur sayesinde; tanıtım, pazarlama ve sunum faaliyetlerinizin kalitesi artar.
 • Kendi sektörünüzde, teknolojiyi kullanma bakımından rakiplerinize fark atarsınız.
 • Eski tasarımı sebebiyle sıradan duran web sitelerinize yeni bir canlılık katılır.
 • Karşılaştırılmak istenen iki mekan arasında zaman kaybetmeden ve hızlı bir biçimde istenen sonuca ulaşılabilir.
 • Mekanınızı ziyaret etmek isteyen konuklarınız, buraya gelmeden önce her bir detayı ayrıntılarıyla öğrenebilir.
 • Mekanda bulunan müşterilerinizi yormadan, tesisin herhangi bir bölümü hakkında tanıtım yapabilir ve imajınızı destekleyebilirsiniz.
 • Tesisi ziyaret etme fırsatı olmayan veya uzakta bulunan müşterileriniz için özellikle zamandan tasarruf edebilecekleri bir fırsat sunabilirsiniz.
 • Mekanı öncesinden görüp, beğenen kişilerin rezervasyon ya da satış gibi konularda daha hızlı olduğu bilinir.
 • Müşteriler sanaltur sayesinde neye ve nereye harcama yaptıklarının farkına varabilir. Bununla birlikte de işletmeye ilgi duyan müşteri sayısında artış meydana gelir.
 • İşletme hedefindeki müşteri kitlesine, mekanda yapılan yenilikler ve diğer değişiklikler hızlı ve zahmetsiz bir biçimde aktarılabilir.
 • Sanal tur ile mekanı öncesinde tanıyan müşteriler, burayı gerçekten beğenerek geldiği için onları herhangi bir konuda ikna etmeye gerek kalmaz.